Każdy z nas chciałby cieszyć się pięknym i przede wszystkim zdrowym uśmiechem. Standardem stało się szczotkowanie zębów rano i wieczorem, wytrwalsi też pamiętają po posiłkach. To nie wystarcza!

Doskonałym rozwiązaniem jest stosowanie irygatora. Cóż to jest ?!


Otóż Irygatory są to specjalistyczne urządzenia, które fundują naszym zębom „płukankę” z wody lub zaleconego przez lekarza medykamentu. Wpływa to bardzo dobrze na dziąsła oraz ogólny stan jamy ustnej.

Irygatory delikatnie stymulują dziąsła, dzięki czemu są one lepiej ukrwione i bardziej odporne na wszelkiego rodzaju zapalenia oraz urazy.

W plebiscycie Influencer’s TOP witamy kolejny raz laureata poprzednich edycji markę Waterpik. Poznajcie nominowany irygator wybielający Waterpik WF – 06


Irygator wybielający Waterpik WF – 06

Zapewnia precyzyjne wybielanie, podczas irygowania wodą.

Przywraca naturalną biel w zaledwie 4 tygodnie nawet w trudno dostępnych miejscach, do których  inne  produkty wybielające nie mają szans dotrzeć .

Udowodniono, że usuwa dodatkowo o 25% więcej plam niż samo szczotkowanie i jest tak delikatny jak zwykła pasta do zębów.

Technologia Whitening Infuser Technology doskonale łączy wodę z delikatnym środkiem do usuwania plam, który bezpiecznie przywraca naturalną biel, usuwa nalot i zachowuje zdrowsze dziąsła.

  • Białe i satynowo- chromowane wykończenia
  • Higieniczne przechowywanie końcówek w pokrywie zbiornika
  • Wybielanie Infuser Handle 
  • 30 odświeżająco -miętowych tabletek do wybielania zębów (wystarczają na miesiąc stosowania)
  • Przycisk włączania /wyłączania na rączce zapewnia łatwiejszą i bezproblemową obsługę 
  • 10 stopniowa regulacja ciśnienia 
  • On / Off kontrola wody na rączce (uchwycie) 
  • Dwa lata gwarancji

Irygator czy nić dentystyczna?

Wiele osób zapewne zadaje sobie pytanie czym różnią się irygatory Waterpik od zwykłej nici dentystycznej? Otóż są dużo dokładniejsze. Docierają do miejsc, do których zwykła nić dentystyczna nie ma szans dotrzeć. Dzięki temu możliwe jest solidne wyczyszczenie przestrzeni między zębowych. Ponadto szczoteczki soniczne wyposażone w irygatory nie podrażniają dziąseł tak bardzo, jak bywa to w przypadku nici dentystycznych.

Jeżeli więc szukasz sposobu na poprawienie higieny swojej jamy ustnej, koniecznie zdecyduj się na irygator Waterpik WF – 06. To małe urządzenie zadziwi Cię swoją mocą oraz skutecznością. Sprawdź już dzisiaj i przekonaj się jak łatwa i przyjemna może być codzienna higiena jamy ustnej.

Artykuł powstał we współpracy z marką Waterpik Polska