Organic Market to pierwsza i największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi i tradycyjnymi. Sieć składa się z 30 sklepów stacjonarnych w największych miastach Polski i sklepu on-line. W ofercie prezentuje kilka tysięcy artykułów wysokiej jakości, z zaufanych źródeł, pochodzących od ponad 100 rodzinnych gospodarstw ekologicznych, ale również od producentów reprezentujących najlepsze krajowe i europejskie marki. Większość z nich to certyfikowana żywność ekologiczna, a pozostałe to produkty naturalne, regionalne, bezglutenowe, bezcukrowe oraz bez laktozy. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2021, a nominowanym produktem jest Isola Bio.

Poznajcie nominowany produkt:)

Isola Bio to włoska marka, blisko 20 lat produkuje smaczne, zdrowe i naturalne napoje. Korzysta z własnych upraw i zbiorów, dzięki czemu uzyskuje najwyższą jakość oraz naturalność produktów. Energia do produkcji jest w części odzyskiwana i ponownie zużywana, pozostała część to odnawialne źródła energii i własny system fotowoltaiczny.
Zero odpadów!! Niewykorzystana do produkcji woda wraca do gleby. Opakowania produktów nadają się do recyklingu. Ekologia idzie w parze z troską o środowisko.

artykuł powstał we współpracy z https://organic24.pl/