Dr Vita już od 11 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów diety, wyrobów medycznych i kosmetyków. Stara się wychodzić na przeciw oczekiwaniom konsumentów, dostarczając im dokładnie tego, czego potrzebują. Dla swoich klientów chce tego, co najlepsze. Dlatego właśnie tworzy najlepszej jakości produkty, które codziennie poprawiają zdrowie i samopoczucie Polek i Polaków : ) Marka została nominowana w jesiennej edycji plebiscytu Influencer’s Top 2021.

W swojej ofercie ma ponad 70 produktów i w dalszym ciągu bardzo intensywnie się rozwija. Młody, kreatywny zespół z pasją i zaangażowaniem wprowadza na rynek nowe produkty i pracuje nad kolejnymi innowacyjnymi rozwiązaniami i przyszłościowymi projektami.

Wyroby Dr Vita posiadają niezbędne atesty i przechodzą szczegółowe procedury kontrolne. W pracy stawia przede wszystkim na jakość artykułu, solidne i atrakcyjne opakowania, ale także na najnowsze rozwiązania w dziedzinie marketingu i promocji. W tym celu prowadzi efektywną współpracę z najlepszymi firmami, które pomagają skutecznie i prężnie budować markę.

W jesiennej edycji plebiscytu Influencer’s Top 2021 nominowane są:

DETOX

Detox to suplement diety w formie tabletek musujących. Świetnie dobrany skład zawierający  między innymi ekstrakty z pędów młodego jęczmienia, liści herbaty chińskiej matcha, spirulinę oraz tiaminę, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca. Detox  dodatkowo zawiera witaminy C, E wykazujące działanie antyoksydacyjne oraz wspiera neutralizację szkodliwych substancji i toksyn w organizmie. Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

ELEKTROLITY+MULTIWITAMINA

Suplement diety w formie tabletek musujących dopasowany do potrzeb osób dorosłych. Kompleksowo wspiera organizm poprzez uzupełnienie diety w witaminy, glukozę i elektrolity. Działa pozytywnie na metabolizm energetyczny, a także wspomaga prawidłowe nawodnienie organizmu.

MELATONINA

Melatonina spray to produkt, który przeznaczony jest dla osób dorosłych. Zawarta w suplemencie diety melatonina skutecznie pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać.

Melatonina wspiera również łagodzenie subiektywnego odczucia nagłej zmiany strefy czasowej Jet Lag. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0.5 mg krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne kilka dni po przybyciu do celu podróży.

artykuł we współpracy z DR VITA