Kojarzysz ten moment, gdy stojąc w sklepie przed lodówką z napojami ostatecznie sięgasz po wodę, bo cała reszta wydaje się niezdrowa? A co gdybyśmy zaproponowali Ci napój, który nie tylko pysznie smakuje, ale również dba o Twoje zdrowie? Dodatkowo jest tworzony lokalnie w małej manufakturze przez pasjonatów, którzy tak jak Ty szukają odpowiedzi na to jak żyć zdrowo korzystając w pełni z życia.

Poznaj naszą CUDO Kombuchę!

CUDO Kombucha zdrowy i naturalny napój nominowany w 6 edycji Plebiscytu Influencer’s TOP 2021

Bezalkoholowy, naturalnie gazowany napój na bazie fermentowanej herbaty to odpowiedź na wymagania współczesnych, świadomych konsumentów, którzy wiedzą, że to, czym się żywimy wpływa bezpośrednio na nasze zdrowie i samopoczucie. Niepasteryzowany, w swoim składzie zawiera antyoksydanty, polifenole, żywe kultury bakterii i drożdży (SCOBY), co czyni go naturalnym probiotykiem w nowoczesnej odsłonie.

Charakterystyczny smak, naturalne roślinne składniki oraz liczne prozdrowotne właściwości sprawiają, że po naszą kombuczę sięgają zarówno miłośnicy kuchni, osoby na dietach roślinnej i bezglutenowej, sportowcy jak i każdy, kto po prostu szuka smacznego, orzeźwiającego napoju. Nie czekaj, spróbuj swojej CUDO Kombuchy już dziś!

Właściwości prozdrowotne CUDO Kombuchy:– Wzmacnia odporność organizmu

– Wspomaga działanie układu trawiennego

– Wykazuje właściwości detoksykacyjne

– Wpływa na równowagę kwasowo-zasadową

Smaki CUDO Kombuchy:

– mango

– imbir

– jaśmin

– lemon hop

– czarna porzeczka

– marakuja z bergamotką (limitowany, sezonowy smak)

– malina z hibiskusem (limitowany, sezonowy smak)

Artykuł powstał we współpracy z marką CUDO Kombucha