JYSK jest ekspertem w kulturze snu. Produkty JYSK, wiedza sprzedawców pozwalają milionom klientów dobrać właściwy asortyment, a także spać zdrowiej.

Dwa produkty o wysokiej skandynawskiej jakości, które wspierają komfort snu użytkowników otrzymują nominację Influencer’s Top 2021.

Kołdra GREENFIRST NATURE – Høie of Scandinavia – nominacja Influencer’s Top 2021

Luksusowa, antyalergiczna kołdra, którą można prać w wysokich temperaturach. 

Składa się z 2 kołder zszytych razem. Miękkie poszycie ze 100% bawełnianego batystu posiada właściwości anty-roztocza, które są zachowywane nawet po wielokrotnym praniu. 

Przewiewny wsad z silikonowych spiralnych rurkowych włókien poliestrowych, waga 2×600 g. 

Wymiary: 140×200 cm

Produkty Høie posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, który jest wiodącym na świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Høie produkuje kołdry i poduszki, które są rekomendowane również przez Norweski Związek Chorych na Astmę i Alergię (NAAF).

Poduszka WELLPUR FEDA – nominacja Influencer’s Top 2021

Luksusowa poduszka z redukującym napięcie wsadem z pianki termoelastycznej AIR z żelem chłodzącym. Pianka termoelastyczna dokładnie dopasowuje się do szyi i ramion, nawet w chłodnym środowisku spania. Poszycie z odprowadzającym wilgoć włóknem modal, nadaje się do prania w 30°C. 

Wymiary poduszki: 40x60x11/9 cm

Miękkie poszycia poduszek i materaców WELLPUR posiadają zaawansowane właściwości antybakteryjne oraz chłodzące.

Poduszki i materace WELLPUR nadają się dla alergików, ponieważ roztocza kurzu domowego nie są w stanie przeżyć w piance. Poduszki i materace posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, który jest wiodącym na świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. 

artykuł we współpracy z marką JYSK