Jak zatrzymać lato w kawałku materiału? Odpowiedzią na pytanie jest marka Szyfoon, nominowana do tegorocznego Plebiscytu Influencer’s Top.

Sklep Szyfoon powstał z miłości do morza i oceanów. Właścicielka firmy, zainspirowana nowo odkrytą pasją do sportów wodnych, takich jak windsurfing i wakeboard, postawiła stworzyć pełną kolekcję ubrań łączących w sobie kobiecość i komfort. Dresy i bluzy są ciągle mylnie postrzegane jako odzież domowa lub przeznaczona do różnego rodzaju aktywności fizycznych. Dlaczego, skoro wygodne ubrania sprawiają, że czujemy się w nich dobrze i pewnie także wśród ludzi? Szyfoon przełamuje powyższy schemat, a efekty polemiki możemy zaobserwować chociażby na sesjach do ostatniej kolekcji marki. Modelki łączą wysokie obcasy i eleganckie spodnie z bluzami, które nadają stylizacji oryginalności i ożywienia.Motywem przewodnim ubrań Szyfoon jest surferski styl życia, przywodzący na myśl wiatr we włosach podczas biegania na plaży. Inspiracja przewija się nie tylko w wyróżniających się wzorach, ale także materiale. Bluzy są uszyte z poliestrowej pianki, którą wykorzystuje się także do produkcji strojów do sportów wodnych. Poliester jest lekki i przewiewny, dzięki czemu skóra się w nim nie poci. Oprócz tego pianka utrzymuje ciepło i ochrania ciało przed wiatrem – nawet największa wichura nie jest jej straszna! Produkcja ubrań odbywa się w Polsce, od A do Z (a raczej od powstania projektu, aż do jego wysyłki).

Szyfoon gwarantuje szeroki wybór wzorów bluz. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

Minimaliści mogą pokusić się na proste barwy, takie jak czerń i biel. Natomiast na tych, którzy lubią dodać stylizacji barw i niecodziennych wzorów, czekają kolorowe bluzy z roślinnymi printami, w elektryzujących odcieniach zieleni i błękitu. To, czym wyróżnia się marka, jest uniwersalność. Produkty z pianki świetnie nadają się jako ciepłe ubranie na jesienny wyjazd, które wystarczy wrzucić do walizki, by zapewnić sobie komfort podczas całej wycieczki. Oprócz tego sprawdzą się również jako luźny strój do pracy czy na wieczorne wyjście ze znajomymi. Właścicielka marki Szyfoon wplotła w kolekcję ubrań mnóstwo zamiłowania do nowego hobby i siły, o których, jako kobiety, nigdy nie możemy zapominać.

Koniecznie zajrzyjcie na stronę internetową sklepu https://szyfoon.pl – kto wie, może ta pasja jest zaraźliwa?

Artykuł powstał we współpracy z marką Szyfoon