Ribella, jest marką nr 1 w kategorii hummusu w regionie Południowej, Wschodniej i Środkowej Europy. Ribella to lider rynkowy w 15 krajach, który właśnie wprowadza nietuzinkowy asortyment hummusu na polski rynek.

Ribella rozpoznawana jest przez wielu konsumentów jako pionier pozytywnych zmian – zdrowszych i smaczniejszych posiłków, lepszych nawyków żywieniowych, radości z jedzenia i kreatywności w kuchni!

Z największą radością witamy markę Ribella z ich kultowym już hummusem. Nasi jurorzy poznają aż 3 smaki.

Zgodnie z tradycyjnym przepisem, hummus to kremowa pasta przygotowana głównie z mielonej ciecierzycy, pasty sezamowej, soku z cytryny oraz czosnku – przysmak uznawany w wielu krajach jako “najzdrowsza pasta na świecie”.

Hummus Ribella jest pysznym, prostym i zdrowym daniem, które można jeść każdego dnia jako pożywną przekąskę, smarowidło do pieczywa, dodatek do większego posiłku lub dressing do sałatki.

Ribella to łatwa recepta na wprowadzenie pozytywnych zmian w Twoim życiu! Zgodnie z ideą marki Ribella “Life Is What You Make Of It”, sam decyduj o swoim życiu… dołącz do grona zadowolonych Klientów Ribella i sięgnij po nowy poziom zadowolenia!

Hummela to absolutna innowacja wśród słodyczy, aksamitny krem stworzony na bazie najwyższej jakości składników: ciecierzycy, orzechów laskowych i kakao, słodzony wyłącznie miodem – bez dodatku cukru.

Bez glutenu i tłuszczów trans, bez sztucznych barwników, aromatów i wzmacniaczy smaku – HUMMUS RIBELLA oraz krem HUMMELA bez wątpienia stanowią zdrowszy wybór.

Szerokie portfolio hummusu Ribella i kremów Hummela aktualnie dostępne jest w wielu smakach w sklepach sieci Spar, Intermarche, Auchan, Frac oraz dobrych lokalnych delikatesach.

Wyłącznym dystrybutorem produktów marki Ribella i Hummela w Polsce jest firma Bongusta sp. z o.o.

Artykuł powstał we współpracy z marką RIBELLA oraz HUMMELA