Trwa wiosenna edycja plebiscytu Influencer’s Top 2022. Jedną z nominowanych marek po raz kolejny jest Morphy Richards. Poznajcie nominowany produkt.

Inspirowany stylem retro i majestatem starożytnych budowli czajnik Venture Retro Pyramid łączy tradycyjny kształt piramidy z eleganckim, błyszczącym wykończeniem i gustownymi detalami dodając każdemu wnętrzu powiew luksusu. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach design, zapewniająca trwałość oraz wytrzymałość produktu wysoka jakość materiałów oraz wygoda użytkowania i funkcjonalność idealnie pasują do Twojej kuchni i Twojego stylu życia.

Zdejmowana pokrywka, duży, ergonomiczny uchwyt i dobrze wyprofilowany dzióbek ułatwiają nalewanie. Ukryty element grzewczy o mocy 2200 W zapewnia szybkie zagotowanie wody. Pojemność 1,5 l jest idealna zarówno dla dużych rodzin, jak i do przygotowania filiżanki gorącego napoju dla jednej osoby. Dzięki czytelnemu wskaźnikowi poziomu wody, zagotujesz jej tylko tyle, ile potrzebujesz. Po zagotowaniu wody czajnik automatycznie się wyłącza, chroniąc element grzejny przed przegrzaniem. Wyjmowany, zmywalny filtr antywapienny zapobiega przedostaniu się do napojów osadu i kamienia, które powstają podczas gotowania wody.

Bezprzewodowa obrotowa podstawa (360°) ze schowkiem na przewód zasilający pozwala wygodnie odstawić czajnik osobom prawo- i leworęcznym.

Kluczowe cechy

  • Duża pojemność 1,5 l pozwala jednorazowo przygotować od 1 do 6 szklanek napojów
  • Ukryty element grzewczy o mocy 2200 W zapewnia szybkie zagotowanie wody
  • Wysokiej jakości stal nierdzewna z której wykonany jest dzbanek czajnika gwarantuje jego długą żywotność
  • Filtr antywapienny zapobiega przedostaniu się osadu i kamienia do napojów
  • Schowek na przewód
  • Czytelny wskaźnik poziomu wody

Obrotowa podstawa 360 stopni pozwala wygodnie korzystać z czajnika osobom lewo- i praworęcznym

artykuł we współpracy z Morphy Richards