Seboradin to wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji włosów, skóry głowy i ciała. To silna, prężnie rozwijająca się marka, obecna na rynku od 1978 r. To skuteczne produkty – wieloskładnikowe, bogate w substancje czynne pochodzenia naturalnego. Do ich produkcji stosowane są wysokiej jakości składniki, posiadające kliniczne potwierdzenia skuteczności. Efekty działania kuracji potwierdzane są badaniami w niezależnych ośrodkach badawczych.

Kuracje Seboradin zostały opracowane tak, aby kompleksowo zadbać o zdrowie oraz piękno włosów i skóry. W celu osiągnięcia najlepszych efektów kuracji, istotne jest działanie kompleksowe poprzez zastosowanie wszystkich etapów pielęgnacji. Począwszy od tych podstawowych, jak oczyszczanie, kondycjonowanie włosów oraz odżywienie ich cebulek. Bardzo ważna jest też systematyczność stosowania, a także czas trwania kuracji.

Misją firmy jest podtrzymanie tradycji w tworzeniu skutecznych, inspirowanych naturą kosmetyków, zapewniających zdrowie i urodę. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2022. Poznajcie nominowany produkt.

Serum Seboradin FITO CELL z roślinnymi komórkami macierzystymi to kuracja przeznaczona do pielęgnacji włosów słabych, cienkich, skłonnych do wypadania i przerzedzonych, potrzebujących wzmocnienia i odżywienia.

W kuracji Seboradin FITO CELL zastosowane zostały innowacyjne, roślinne komórki macierzyste, pochodzące z jabłoni szwajcarskiej. Badania naukowe potwierdziły, że bezpiecznie i pozytywnie wpływają na ludzkie komórki macierzyste, opóźniając proces ich starzenia się, pobudzając odrost włosów, zwiększając zagęszczenie włosów.

Serum nowej generacji o wysokiej zawartości ekstraktu z roślinnych komórek macierzystych PhytoCellTecTM Malus Domestica, które intensywnie stymulują odrost włosów. Serum odżywia włosy, nawilża je i regeneruje, działa anti-aging.

Dodatek witamin z grupy B (B3, B6) oraz biotyny sprawia, że produkt wzmacnia włosy i pozytywnie wpływa na zahamowanie procesu wzmożonego wypadania. Przy regularnym stosowaniu włosy stają się gęste, mocne, pełne blasku, zyskują zdrowy wygląd, są bardziej odporne na uszkodzenia, łatwiej się rozczesują, a wypadanie włosów wyraźnie się zmniejsza.

Serum Seboradin FITO CELL zostało wielokrotnie nagrodzone przez polskich konsumentów otrzymując I miejsce i tytuł Konsumencki Lider Jakości.

Zaleca się stosowanie pełnej kuracji wraz z szamponem oraz maską Seboradin FITO CELL.

artykuł we współpracy z Seboradin