Poznaj unikalne rozwiązanie w pielęgnacyjno-kosmetycznej dżungli. Diagnoza skóry Skin Wisdom® to jedyne takie rozwiązanie na rynku polskim pozwalające na skuteczną diagnozę Twojej skóry, dopasowanie pielęgnacji do jej potrzeb w oparciu o składy i funkcje kosmetyków

Koniec pytań “co mam kupić, by zadziałało?”, “który kosmetyk jest dla mnie?”. Dostajesz skuteczny plan pielęgnacji dopasowany do potrzeb Twojej skóry i poznajesz ją od podszewki. Wiesz co kupić i wiesz, dlaczego!

Widzisz efekty, bo krok po kroku Twoja skóra jest zdrowsza, a Ty czujesz się coraz pewniej. 

Dbasz o skórę kompleksowo. W Skin Wisdom® dobieramy składniki i kosmetyki, które działają na Twój priorytet pielęgnacyjny, pamiętając o nawilżeniu, odżywieniu i ochronie.

Dzięki Skin Wisdom® oszczędzasz czas i pieniądze. Przestajesz wyrzucać pieniądze na kosmetyk, który nie ma szans zadziałać na Twoją skórę.

Za diagnozą skóry oraz selekcją produktów w Skin Wisdom® stoi współzałożycielka serwisu i pierwsza w Polsce Skin Ekspert Agnieszka Zielińska. Algorytm diagnozy Skin Wisdom® bazuje na doświadczeniu zebranym przez Agnieszkę w wyniku 7 lat pracy nad problemami skóry, podczas których pomogła tysiącom kobiet i mężczyzn poprawić zdrowie i wygląd cery.

SkinWisdom znajduje się pod tym linkiem: 

https://skinwisdom.pl/content/9-diagnoza-skory

ARTYKUL PROMOCYJNY, POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ