Energia słoneczna dociera do naszej planety w postaci różnych typów fal elektromagnetycznych, które wpływają zarówno pozytywnie, jak i negatywnie na nasz organizm. Niektóre z tych fal są niezauważalne, co wiąże się ze zwiększonym ryzykiem podczas ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

Nominacja Influencer’s Top dla linii Mesoprotech® , która zapewnia unikalne połączenie filtrów dla pełnej ochrony przed promieniowaniem słonecznym o szerokim spektrum działania.

Zawiera także aktywny składnik pochodzenia roślinnego, który chroni i wzmacnia kolagen typu I, chroniąc skórę przed przedwczesnym starzeniem oraz poprawiając jej elastyczność i jędrność.

OCHRONA

PRZECIWSTARZENIOWA

przetestowane formuły

włókna kolagenowe

filtry fizyczne

cząsteczki mineralne – odbijająpromieniowaniesłoneczne.

filtry biologiczne

molekuły przeciwoksydacyjne – blokują wolne rodniki, wzmacniają ochronę antyoksydacyjną.

filtry chemiczne

molekuły organiczne – absorbująpromieniowaniesłoneczne, dzięki czemu

jest ono nieszkodliwe dla skóry.

collagen pro-47 – OCHRONA PRZECIWSTARZENIOWA – Aktywny składnik pochodzenia roślinnego, który chroni i wzmacnia kolagen typu I, chroniąc skórę przed przedwczesnym starzeniem oraz poprawiając jej elastyczność i jędrność.

mineral matt antiaging fluid

Innowacyjna konsystencja: fluid, który zmienia się w pudrową emulsję w kontakcie ze skórą. Formuła oparta wyłącznie na filtrach fizycznych pozwala na zwiększenie tolerancji dla delikatnej i uszkodzonej skóry.

Cząsteczki matujące – redukują nadmierne błyszczenie skóry, pozostawiając ją matową i jedwabistą w dotyku.

Ultralekka emulsja o działaniu anti-aging dedykowana skórze normalnej i mieszanej.

Produkt jest kombinacją filtrów chemicznych, fizycznych oraz biologicznych.

Zawiera niskocząsteczkowy kwas hialuronowy w połączeniu z krzemem

organicznym w celu wzmocnienia i utrzymania naturalnego nawilżenia

skóry, elastyczności i jędrności tkanek.

Antiaging facial sun mist, antiaging body sun mist

Mgiełki anti-aging do twarzy i ciała są idealne do reaplikacji produktu przeciwsłonecznego, również na makijaż. Odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry. Niewidoczna, świeża i lekka konsystencja nie pozostawia tłustego filmu na skórze, szybko się wchłania i nie wymaga rozprowadzania. Zawierają filtry fizyczne UVB + UVA i filtry chemiczne oraz biologiczne HEV i IR. Ich formuła łączycollagen pro-47w celu ochronyi zwiększeniaobecności wysokiejjakości kolagenuw skórze, z witaminą Edziałającąantyoksydacyjnie.

Mgiełki mesoprotech® mogą być używane na świeżym powietrzu, podczas uprawiania sportu i aplikowane nawet na mokrą skórę.

melan 130 pigment control FLUID Z KOLOREM

Rekomendowany podczas terapii depigmentujących mesoestetic® cosmelan i dermamelan. melan 130 to połączenie filtrów mineralnych i chemicznych 134 UVB, 67 UVA oraz biologicznych filtrów HEV i IR. Dodatkowo zawiera azeloglicynę, która reguluje hiperpigmentację, blokując przepływ melaniny do melanocytów i keratynocytów. Melan 130 jest wodoodporny, ma konsystencję delikatnego fluidu i zawiera pigmenty wyrównujące koloryt i wygładzające skórę.

ARTYKUL PROMOCYJNY, POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ