Choinki i dekoracje świąteczne od Wiecznie Żywe Choinki, tworzone są z pasją i najwyższą starannością. Ozdabiają nie tylko domowe zacisza, ale również stają się magicznym symbolem w największych galeriach handlowych, miastach i hotelach zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Każda z nich jest niepowtarzalna, pełna uroku i elegancji, co sprawia, że otaczające je miejsca nabierają wyjątkowego blasku i magii w okresie świątecznym.

W X edycji Plebiscytu Influencer’s TOP Wiecznie Żywe Choinki otrzymały bardzo mocną nominację, a jurorzy plebiscytu zanim zaczną wyglądać pierwszej gwiazdki, wcześniej wyglądać będą… kuriera z najpiękniejszą choinką dostarczaną wprost do ich domów.

Wiecznie Żywe Choinki to połączenie tradycji i nowoczesności, które sprawiają, że choinki są prawdziwymi dziełami sztuki.

Niezależnie od tego, czy Wiecznie Żywe Choinki znajdują się w przestronnych halach największych centrów handlowych, przystrajają ulice miast, czy tworzą nastrojową atmosferę w hotelach, restauracjach jak i w domach naszych klientów, Wiecznie Żywe Choinki przynoszą radość i magię Bożego Narodzenia, przystrajając miejsca ciepłym blaskiem światełek, błyszczącymi ozdobami i pięknymi gałązkami.

Każdy detal jest starannie dobrany, aby stworzyć niesamowitą atmosferę, która wypełnia serca i domy miłośników świąt Bożego Narodzenia.

Wiecznie Żywe Choinki są nieodłącznym elementem magicznego klimatu, który towarzyszy nam podczas świąt.

Wybierając świadomie Wiecznie Żywe Choinki decydujesz się i masz wpływ na ograniczenie wycinki drzew, wspierasz  eco friendly styl.

Wiecznie Żywe Choinki nie są produktem marketowym.
Są one wyjątkowe, stworzone z pasją i dbałością o każdy detal, aby przynosić radość i magię Bożego Narodzenia.

Dla marki nie jest to tylko praca, lecz misja tworzenia niepowtarzalnych dzieł sztuki świątecznej, które dodają blasku zarówno domom, jak i publicznym miejscom na całym świecie.
Do wyboru macie kilkadziesiąt zróżnicowanych rozmiarem, kształtem czy materiałem produktów najwyższej jakości.

Wiecznie Żywe Choinki to wyraz naszej miłości do tradycji i pragnienia, by te wyjątkowe święta były jeszcze bardziej wyjątkowe dla każdego, kto ma przyjemność je podziwiać. 

Artykuł powstał we współpracy z Wiecznie Żywe Choinki