Nie pamięta o Tobie każdego dnia

Temat rozległy, no bo co tak naprawdę znaczy pamiętać o Tobie? Pamiętać to znaczy myśleć o Tobie każdego dnia. Rozumiemy, może mieć gorszy dzień, dużo pracy, ale jeśli permanentnie zapomina o tym, co do niego mówiłaś i pomimo tłumaczenia, żeby zwrócił na Ciebie większą uwagę, on nadal jest w swoim świecie, nic z tego nie będzie. Każdy bowiem zasługuje na uwagę. A szczególnie ukochana osoba.

Skupia się tylko na sobie

Jeśli każdą rozmowę zaczyna od tego co u niego, nie pytając, jak się masz lub jak mija dzień, to nie jest dobry sygnał. Kiedy dzień wcześniej mówiłaś mu, że w kolejnym dniu wydarzy się coś istotnego w Twoim życiu, a on nie pyta, to przykre. Jeśli kontaktuje się, bo coś tylko potrzebuje… to spotykasz się z egoistą. Rozumiemy, Oni też są ważni, ale to my jesteśmy kobietami. Potrzebujemy adoracji, skupienia, uwagi i zainteresowania! Prawdziwy facet interesuje się i dba o swoją kobietę.

W kółko powtarza to samo, skupia się na drobiazgach

Słyszysz, że jest zmęczony, opowiada te same historie, ba!, nawet o tym nie pamięta, to mało ciekawe! Jeśli pyta ciągle o to samo np. szuka swojej koszulki, a Ty już milion razy udzieliłaś odpowiedzi na to pytanie, to zaczyna wiać nudą.

Nie zaskakuje Cię

Małe przyjemności, randka, kolacja, bilety do kina to miłe elementy, których propozycja może cię zaskoczyć. Nawet tak drobny gest potrafi być miły i zaskakujący. Czyż nie?

Nie flirtuje z Tobą

Fajny jest choćby krótki sms w ciągu dnia… Flirt ze swoim facetem bywa zaskakujący i stanowi urozmaicenie w związku.

Nie potrafi zorganizować Wam czasu

Jeśli soboty i niedziele to czas spędzony przed telewizorem, a on może jedynie jechać z Tobą do sklepu, to może osłabiać. A jeszcze bardziej słabe, jeśli zasypia przed telewizorem…

Relacje z rodziną

To ważny punkt. Jeśli bowiem nie ma z nią kontaktu, nie dzwoni zapytać, co słychać, a wiesz, że nic złego się nie wydarzyło… to coś jest nie tak. Jeśli ma syna, czy córkę z poprzedniego związku i jedyne, co ma im do zaoferowania to basen lub wywóz do babci, to spiep…. co sił w nogach!