Melody to miejsce przepyszne na mapie Warszawy. Naszym zdaniem to nr 1 w kwestii słodkości?, a nasze zdanie podzielają z pewnością nasze dzieci? Miejsce słynie z bąblo wafli i makaroników, które powalają od wejścia zapachem i ferią kolorów. To specjalność Melody. Bąbel-wafel to deserowa innowacja będąca połączeniem naturalnych lodów z wyjątkowymi goframi, których receptura i kształt wywodzą się z Hong Kongu. Tam są tak popularne jak u nas pączki, choć nie serwuje się w nich lodów. W Melody  te pyszne bąblowe gofry są zwijane w rożek i możemy do nich nałożyć do środka lody, polewę, czy owoce.

Melody zostało założone przez Julię i Mikołaja. Julia jest wielkim łasuchem, która uwielbia wszystko co wyjątkowe, słodkie i ortodoksyjnie naturalne. Jeśli nie ma Julii w lodziarni to pewnie przygotowuje się do koncertu. Ostatnio występowała w Carnegie Hall w Nowym Jorku! To ona jest pierwszym recenzentem słodkich kompozycji Mikołaja, którego przygoda z cukiernictwem zaczęła się w Londynie, gdzie spróbował po raz pierwszy paryskich makaroników i gdzie stawiał pierwsze kroki w roli cukiernika. Po powrocie do Polski współtworzył znaną cukiernię Sucré. To on jest twórcą wszystkich receptur Melody i spiritus movens całego przedsięwzięcia, a jego pasja do poszukiwania tego, co nowe i pyszne sprawia, że Melody ciągle zaskakuje nowymi smakami.

Jeśli myślicie o niebanalnym prezencie dla znajomych to polecamy cudowne, smaczne makaroniki. Paryskie makaroniki to delikatne migdałowe ciasteczka rodem z Francji, które dzięki swej delikatnej strukturze podbijają serca smakoszy na całym świecie. Łączą w sobie wiele sprzeczności – są chrupiące na zewnątrz, ale rozpływają się w ustach. Wymagają bardzo skrupulatnego stosowania receptur, a z drugiej pozwalają puścić wodze fantazji i tworzyć różnorodne kompozycje smakowe.

Makaroniki Melody są pieczone w warszawskiej pracowni z najwyższej jakości mąki migdałowej sprowadzanej z Walencji. Swoje żywe kolory zawdzięczają wyłącznie naturalnym barwnikom, a różnorodne smaki wyłącznie naturalnym surowcom i esencjom, które nadają im niepowtarzalny charakter. Makaroniki są pakowane w piękne opakowania, mogą być również spersonalizowane poprzez dodanie napisu lub znaku. Co ciekawe Melody może wysłać makaroniki kurierem! Do wyboru mamy wiele smaków np. róże z malina, irish coffee, marakuję, szampan z truskawką i inne.

Te przysmaki stacjonarnie kupisz w Warszawie na ul. Francuskiej 48 lub na al. Jana Pawła II 43a lok. 25. Smacznego!