Maja Bohosiewicz zdobywa instagram,  a jej konto obserwuje już przeszło 160 tysięcy osób. Natomiast publikowane posty mają kilka tysięcy lajków. Dodatkowo aktorka korzysta z nowej funkcji serwisu czyli Instastory i robi w to sposób nie do podrobienia:)

Maja Bohosiewicz nazywa siebie Starą Dzidziutków, a męża Starym:). W 2016 roku urodziła synka, a w tym roku w lipcu powitała na świecie córeczkę. Aktorka znana jest z dużego poczucia humoru.Kiedy rok temu informowała, że jest w ciąży, wiele osób myślało, że to żart. Dopiero zdjęcia z rosnącym brzuszkiem, pozwoliły uwierzyć, że to prawda.

Maja Bohosiewicz/ zdjęcie instagram

Maja Bohosiewicz/ zdjęcie instagram

 

Usługa instastory pozwala na wrzucanie na instagram zdjęć i filmów, które istnieją 24 godziny, potem znikają. Jej relacje cieszą się olbrzymią popularnością. Maja pokazuje w nich codzienne życie swojej rodziny. Z pewnością jest wulkanem energii. Widzimy ją często w zwyczajnych, domowych sytuacjach. Pokazuje: spacery, spotkania ze znajomymi, gotowanie, sprzątanie, karmienie. Nas rozbawiła wizyta w jej domu elektryka!

Bohosiewicz jest po prostu prawdziwa! Rzadko, która ze znanych osób odważyłaby się na głos w relacji video narzekać, pokazać nie umalowaną, czy w dresie.

Aktorka przyznaje w swoich relacjach, że jest pozytywnie zaskoczona ilością wiadomości, które otrzymuje od swoich fanów.

Maja Bohosiewicz/ zdjęcie instagram

Maja Bohosiewicz/ zdjęcie instagram

Maja Bohosiewicz/ zdjęcie instagram

Maja Bohosiewicz/ zdjęcie instagram

zdjęcia: printscreen instagram @majabohosiewicz

Przeczytaj tez macierzyństwo według Mai Bohosiewicz

Z Wikipedii: Urodziła się w rodzinie polskich Ormian. Ma trójkę rodzeństwa: braci Łukasza (ur. w 1973) i Mateusza (ur. w 1988) oraz siostrę Sonię. Maja Bohosiewicz jest również siostrą stryjeczną aktora Jakuba Bohosiewicza.

Jest absolwentką Liceum Aktorskiego przy L’Art Studio w Krakowie. Zadebiutowała w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Grała w serialach: Szpilki na Giewoncie, Siostry, Londyńczycy, M jak Miłość, Ojciec Mateusz, Rodzinka.pl, Na dobre i na złe. W filmach: Izolator, Aida, Pokaż kotku co masz w środku, Weselna Polka, W ciemności, Na dobry początek, Wojna żeńsko- męska, Leszczu, Wybraniec, Pani z przedszkola.

Jesienią 2014 roku brała udział drugiej edycji programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo, który był emitowany w telewizji Polsat.