fallayage

Jesień to czas zmian również w stylizacji włosów. Po męczącej dla włosów, letniej ekspozycji na słońce nadchodzi czas na ich regenerację. Bardzo modny w sezonie jesiennym stał się fallayage, czyli koloryzacja, której celem jest przywrócenie lśniącego i zdrowego wyglądu naszych włosów.

Fallayage to ciepła, jesienne odsłona balayage’u. Poprzez taką koloryzację fryzjerzy proponują swoim klientkom koloryzację w ciepłych, jesiennych odcieniach. Kilkuwymiarowy efekt koloryzacji jest uzyskiwany przez użycie odpowiednio skomponowanych mieszanek farb. Efekt jaki można uzyskać to odcień miodowy, odcień syropu klonowego, kawy latte lub nieba o zachodzie słońca.

Termin fallayage składa się z dwóch istotnych słów – fall, czyli spadek, upadek kojarzony z jesiennym opadaniem liści z drzew, oraz słowa balayage oznaczającego wielobarwne, naturalnie wyglądające pasemka. Celem tej koloryzacji jest stworzenie idealnego odcienia na jesień przy zachowaniu naturalnych kolorów. Włosy rozświetlane są na ich długości, a nie od ich nasady.

Zainspiruj się nowymi trendami na jesień