Killys to francuska marka, istniejąca na rynku polskim od 20 lat. Specjalizuje się w akcesoriach do profesjonalnego makijażu oraz akcesoriach do pielęgnacji paznokci. Markę Killys tworzy zespół profesjonalistów, który przy każdym nowym projekcie na pierwszym planie stawia na praktyczność i wygodę stosowania. Dlatego właśnie akcesoria marki Killys są odpowiedzią na aktualne trendy oraz potrzeby Klientek.

Jednym z najnowszych akcesoriów w ofercie marki Killys jest Gąbeczka do makijażu PRO. To innowacyjne akcesorium stworzone przede wszystkim dla wymagających kobiet, cieniących sobie nowe rozwiązania i komfort użytkowania.
Gąbeczka do makijażu PRO  otrzymała nominację w Plebiscycie Influencer’s TOP2020. Nasze jurorki będą miały okazję same ją wypróbować. 

Profesjonalna Gąbeczka do makijażu PRO marki Killys ma wygodny i poręczny kształt. Jej wielofunkcyjność umożliwia wykonanie perfekcyjnego makijażu w dowolnej odsłonie.

Wyjątkowość Gąbeczki do makijażu PRO polega przede wszystkim na innowacyjnym kształcie, niedostępnym do tej pory w tej kategorii akcesoriów.

Zapewnia to łatwą i szybką aplikację ulubionego kosmetyku. Ten wyjątkowy kształt umożliwia perfekcyjny makijaż z zastosowaniem różnych technik.

Gąbeczka do makijażu PRO to bezkonkurencyjne akcesorium, które sprawdza się w aplikacji korektora oraz przy konturowaniu kształtu twarzy. Specjalnie wyprofilowana idealnie sprawdzi się do wykonania makijażu w kącikach oczu czy przy płatkach nosa.

Poręczna gąbeczka do makijażu PRO pomoże Ci wykonać kompleksowy makijaż twarzy i szyi, zapewniając oszczędność kosmetyku oraz dopasowanie stopnia krycia. Te wszystkie cechy sprawiają, że nasze akcesorium jest profesjonalne i coraz częściej wykorzystywane przez profesjonalistów w branży make up.

Przetestuj gąbeczkę PRO i poznaj nowy wymiar makijażu.

Wskazówki, jak najlepiej przygotować gąbeczkę PRO do wykonania makijażu:

  • Zwilż ją w letniej wodzie, odciskając jej nadmiar. Dzięki namoczeniu zwiększy swoją objętość i nie będzie absorbować kosmetyku
  • Nanieś kosmetyk na gąbeczkę i delikatnymi ruchami wklepuj produkt w skórę

Oferta marki to także nowoczesne, poręczne pędzle, o którym przeczytasz już niebawem.

Poznaj bliżej markę, odwiedź fanpage, gdzie prezentowane są ciekawostki z branży i porady, o których być może jeszcze nie słyszałaś.

FB https://www.facebook.com/killyspolska/

IG https://www.instagram.com/killyspolska/

Poznaj świat marki Killys, marki stworzonej dla Ciebie. 

Artykuł powstał we współpracy z marką Killys