wyzwanie

Ewa Chodakowska na swoim profilu na Instagramie proponuje podjęcie nowego wyzwania. Polega ono na systematycznym wykonaniu ćwiczeń na brzuch i pośladki, a wszystko aby zachować dobrą kondycję również jesienią. 

Okres jesienno-zimowy to często czas kiedy rezygnujemy z aktywności na dworze i nie często odwiedzamy siłownie czy zajęcia fitness. Ewa Chodakowska zwraca jednak uwagę na to, że ćwiczyć należy niezależnie od aury. Trenerka proponuje wyzwanie polegające na systematycznych ćwiczeniach na brzuch i pośladki. Wystarczy tylko 10 powtórzeń prezentowanych ćwiczeń, aby zachować dobrą kondycję i zgrabną sylwetkę również jesienią.

Dziewczyny do roboty! Czas podjąć wyzwanie i zawalczyć o piękne i jędrne ciało.

Od dziś dostępny jest również na rynku nowy program treningowy Ewy Chodakowskiej dostępny na płycie DVD. Zawiera ona dwa 45-minutowe zestawy ćwiczeń na płaski brzuch oraz jędrne pośladki. Trenerka świetnie motywuje do wykonywania ćwiczeń. Zwraca przy tym uwagę, że każda z nas jest w stanie je wykonać. Najważniejsze jest, aby podjąć wyzwanie, systematycznie wykonywać przedstawianie przez Ewę Chodakowską ćwiczenia, a efekt będzie oszałamiający.

Olaf Lubaszenko wyreżyserował przewrotną komedię