Wspaniała lekkość dźwięku- Philips przedstawia nowe słuchawki Flite.

Słuchawki Philips Flite Everlite SHL4805 to czysty dźwięk zamknięty w prostej, designerskiej formie. Nowa linia produktów firmy zainspirowana jest stylem życia ludzi, których aktywność i brak ograniczeń wymaga śmiałych i nietuzinkowych rozwiązań. Dzięki smukłej konstrukcji, idealnemu dopasowaniu i wyrafinowanemu wykończeniu słuchawek, muzyka jeszcze nigdy nie brzmiała tak lekko, ani nie wyglądała tak modnie!

Szybkie tempo życia to znak naszych czasów. Wokół pełno jest rzeczy, które nas rozpraszają: zarówno na poziomie dźwięków, jak i w warstwie wizualnej.

Słuchawki Flite

Słuchawki Flite

Philips Flite to odpowiedź na potrzebę uporządkowania otaczającego nas chaosu za pomocą ulubionych brzmień, połączona z minimalistycznym, bezpretensjonalnym designem.

Flite to linia superkompaktowych i ultralekkich nausznych słuchawek, stworzonych z myślą o aktywnym stylu życia ich użytkowników.

Dzięki subtelnej, składanej konstrukcji bez trudu można wsunąć je do torby lub plecaka, nie tracąc tym samym ani jednej nuty maksymalnych wrażeń muzycznych – nawet w najdalszej podróży.

Te przenośne słuchawki cechuje nadzwyczajna lekkość, a mimo to zapewniają naprawdę mocne, czyste brzmienie. Wszystko za sprawą głośników o wysokiej mocy z membraną o grubości 32 mm. Dzięki funkcji zdalnego sterowania, urządzenie umożliwia nie tylko słuchanie muzyki, ale także odbieranie rozmów telefonicznych.

Słuchawki Flite

Słuchawki Flite

Philips Flite Everlite wyposażone są w ergonomicznie odchylone, miękkie gąbeczki, zapewniające jeszcze większą izolację akustyczną oraz niespotykany wcześniej komfort noszenia. Wąska konstrukcja pałąka i lśniące, owalne nauszniki tworzą elegancki, prosty design.

Ponadprzeciętną wygodę zapewnia także płaski, nie plączący się kabel zwiększający swobodę użytkownika i poręczność urządzenia.

Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: złoto-białej oraz grafitowej.

Cena: 179,99 PLN

Philips Flite Everlite SHL4805 dostępny jest w dobrych sklepach elektronicznych.

Philips Flite Everlite SHL4805 to:

  • Elegancki wygląd i wąskoprofilowy kształt
  • Większa poręczność i łatwość przechowywania, dzięki mniejszej wadze i kompaktowej budowie
  • Ergonomiczne, miękkie gąbki dla optymalnego komfortu, ograniczające przenikanie hałasu
    z zewnątrz
  • Płaski, nie plączący się kabel, zapewniający większą swobodę i poręczność, o zwiększonej wytrzymałości z zaciskiem odciążającym
  • Zdalne sterowanie umożliwiające słuchanie muzyki i odbieranie rozmów telefonicznych
  • Zapewniające czysty dźwięk głośniki wysokiej mocy o grubości membrany 32 mm

Dowiedz się więcej i znajdź nas na Facebook.com: www.facebook.com/PhilipsSound

Gibson Innovations

Jesteśmy Gibson Innovations a to, co nas najlepiej opisuje to miłości do muzyki. Łączymy innowacje, zaawansowane rozwiązania technologiczne, świetny dźwięk i wyrafinowane wzornictwo tworząc produkty dostarczające rozrywkę na najwyższym poziomie. Nasze dynamicznie rozwijające się portfolio skupia marki: Philips, Philips Fidelio, Gibson, Onkyo oraz Trainer. Jesteśmy częścią grupy Gibson Brands, jednej z najszybciej rozwijających się na świecie firm z branży music lifestyle. Wspólnie z markami wchodzącymi w skład grupy towarzyszymy muzyce podczas drogi, którą pokonuje, aby trafić do obiorcy począwszy od kreacji, poprzez ekspresję, kończąc na emocjach, które wywołuje.

artykuł we współpracy z marką Philips