Jakie są Wasze ulubione kosmetyki do makijażu? W Polsce sporo jest zagranicznych marek, które zdobyły nasz rynek. Tym bardziej zachwycamy się, kiedy pojawia się coś nowego i oryginalnego. I tak trafiamy na polską markę SINSKIN. Najważniejszy jest fakt, że to kosmetyki semi- profesjonalne.

SINSKIN wprowadza jedną podstawową zasadę czyli create new rules. My też lubimy nie standardy! Jesteśmy odważne! Pamiętajcie każdy makijaż jest inny. Nie ma dwóch takich samych. Każda kobieta jest inna i  jest indywidualnością! To my decydujemy o sobie i swoim wyglądzie.

Szminka? Jako róż do policzków…Roświetlacz może być, ale spróbuj położyć go tym razem na usta! Powieka w innym kolorze? Zrezygnuj z czarnej mascary, wybierz granat!

Marka powstała w wyniku wieloletniej obserwacji trendów i mody. Co ważne i istotne do gamy produktów dołączono również pędzle i inne akcesoria.

Produkty SINSKIN

Produkty SINSKIN

Co testowałyśmy?

Fluid matująco- kryjący nr 02. Bardzo lekki podkład z dobrym kryciem. Byłyśmy zdziwione, podkład równomiernie i bardzo łatwo rozprowadzał się na twarzy. Nie tworzy maski.

Błyszczyk do ust #lipglossinskin. Wybrałyśmy naturalny odcień, chociaż zazwyczaj nosimy intensywną czerwień. W tym przypadku eksperyment nas zaskoczył. Błyszczyk sprawia, że usta są nawilżone, gładsze i zostaje na nich bardzo długo. Co dla nas jest bardzo ważne.

Błyszczyk nr 403

Błyszczyk nr 403

Mascara Spectacular Resistance – bardzo trwała mascara. Nie kruszy się, fajnie rozczesuje rzęsy. Nie tworzy zgrubień.

Mascara Spectacular Resistance

Mascara Spectacular Resistance

Mascara Spectacular Resistance

Mascara Spectacular Resistance

 Większość marek kosmetycznych do współpracy zaprasza znanych makijażystów.

SINSKIN jest marką, w której każda kobieta odkryje swój Must have – mówi Adam Prządka, Head of Artistry SINSKIN. Udowadniamy wszystkim kobietom, że semi-profesjonalne produkty do makijażu nie muszą być zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalnych wizażystek. Make up to sposób na wyrażenie siebie, dlatego aby się w nim odnaleźć, każda kobieta powinna sama tworzyć swoje własne zasady. Kosmetyki SINSKIN to ułatwiają. To co je wyróżnia, to nie tylko wysoka jakość i trwałość czy intensywne kolory. Kosmetyki SINSKIN posiadają szerokie spektrum zastosowań. Inspirujemy kobiety, zachęcając je do odważnych makijażowych kreacji i do stosowania kosmetyków w nieoczywisty sposób. Kredka do ust z powodzeniem może tworzyć kreskę podkreślającą oko, a cień w płynie nałożony na usta, da wyrazisty i odważny efekt.

#CREATENEWRULES to hasło marki, które jest jednocześnie zaproszeniem do zabawy makijażem. Namawia do przełamywania wszelkich konwencji oraz do wyrażania siebie w sposób, który podpowiada nam wyobraźnia. Nie istnieją żadne granice – kreatywność gra tutaj główną rolę.

dziękujemy SINSKIN za możliwość testowania produktów

Weź udział w niesamowitej akcji Filipa Chajzera