Pięć super tricków w kuchni!

1.Gotowanie bez kropli wody.

Po co dodawać wodę, która tylko wypłukuje z warzyw i owoców wartości odżywcze, jeśli one same w sobie już zawierają wodę?

System zamkniętego obiegu pary wodnej, która tworzy pierścień przy krawędzi pokrywy naczynia Zepter, zamyka je szczelnie i zapewnia optymalne warunki gotowania. Gotowanie bez wody, w niższych temperaturach gwarantuje mniejszą utratę wartości odżywczych, pozwala oszczędzać energię i odkryć nowy smak znanych potraw.

2. Masz ochotę na pizzę, ale nie masz piekarnika? Nie przepłacaj zamawiając z dostawą do domu. Przygotuj ją sam!

Możesz przygotować ulubioną pizzę, bez konieczności korzystania z pochłaniającego ogromne ilości energii piekarnika. Dzięki opatentowanej technologii i unikatowym materiałom, z których wykonane są naczynia Zepter można w nich, gotować, smażyć, piec, również  ciasto,  dusić, gotować na parze i bez wody! Wystarczy już jedna patelnia, by mieć na własność wielofunkcyjny system do zadań specjalnych.

Pięć super tricków w kuchni

3. Domowy, tradycyjny rosół w nowoczesnym wydaniu. W 10 – 15 minut? Tak, da się!

Korzystając z pokrywy szybkowarowej przygotujesz esencjonalny rosół, z zachowaniem walorów smakowych. Zapomnij o wersjach instant, koniec z wymówkami.

4. Uwolnij się od kuchni, nie rezygnując z gotowania.

Dla tych, co nie lubią przysłowiowo „stać przy garach” mamy ciekawą propozycję – zintegrowany system komunikacji naczynia z kuchenką indukcyjną. W obliczu wiecznej walki z czasem, to patent na miarę XXI wieku! Wystarczy ustawić parametry gotowania: temperaturę i czas, a system poinformuje Cię kiedy posiłek będzie gotowy. To wartość dodana w postaci bezcennego prezentu – dodatkowej porcji wolnego czasu. Zawsze chciałaś znaleźć dla siebie czas na jogę? Nie potrafiłeś wygospodarować czasu na jogging? Gotuj wychodząc z domu! Bezpiecznie, zdrowo i wygodnie.

5. Trzy daniowy obiad dla niezapowiedzianych gości, na jednym palniku.

Nie musisz mieć szerokiego wachlarza sprzętów kuchennych, by wyczarować obiad, czy wystawną kolację niczym w eleganckiej restauracji. Co więcej,  nie martwiąc się przy tym o rachunek za gaz, czy prąd. Sprytna, ekonomiczna i ergonomiczna metoda gotowania w systemie 4 poziomowej piramidy pozwoli przygotować danie główne, zupę i deser na jednym źródle ciepła i to bez konieczności ciągłego zaglądania do środka. Gotuj w systemie piramidy, dla zdrowia wygodny i z korzyścią dla domowego budżetu. To inwestycja z czystym zyskiem!

 

Zobacz też jak łączyć prawidłowo produkty żywnościowe.