Warsztaty z Gwiazdą – inspiracja na święta

Już niebawem, 24-25 listopada w oryginalnych wnętrzach Hotelarnia – odbędzie się wyjątkowa 6 edycja Warsztatów z Gwiazdą. Motywem przewodnim spotkania będą zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz okres Nowego Roku. Ten wyjątkowy i zarazem magiczny  czas, kiedy spotykamy się z najbliższymi wymaga szczególnej oprawy.

W ciągu dwóch dni najlepsi kucharze, gwiazdy i blogerki będą mieli okazję przygotować wiele przepisów, które stanowić będą inspirację do przygotowania niezapomnianej kolacji wigilijnej, świątecznej lub noworocznej dla najbliższych.

Dla naszych czytelników wyjątkowe przepisy przygotują wspaniali kucharze: Sylwia Chrzanowska, Łukasz Konik, Krzysztof Chełchowski, Kamila Szczawińska, Monika Mrozowska i Justyna Marszałkowska-Jakubik.

Jacek Blicharski szef kuchni Hotelarnia oraz Magda Gessler Warsztaty z Gwiazdą – inspiracja na święta

Dzięki Warsztatom z Gwiazdą uczestnicy poznają nietuzinkowe pomysły na przygotowanie niezapomnianego świątecznego przyjęcia oraz będą inspiracją do stworzenia niezapomnianej świątecznej atmosfery.

Udowodnimy, że Bożonarodzeniowa kuchnia nie musi być nudna, a nad przygotowaniem pysznych dań nie trzeba spędzać długich godzin.

Będą przepisy dla wegetarian, koneserów mięsa a nawet dla tych co na diecie 🙂 Wśród niesamowitych dań będą m.in kotlety grzybowe z kaszy gryczanej z karmelizowaną cebulą, śledzie w marynacie pomidorowej z pomarańczą czy biszkopt z patelni.

Wszystkie przepisy będą dostępne w formie filmów już wkrótce na naszej stronie i w sieci.

Warsztaty z Gwiazdą to autorski projekt portalu www.allaboutlife.pl . Celem warsztatów jest propagowanie trendu na zdrowe odżywianie, dbanie o siebie dzięki bezpiecznej pielęgnacji, a także prezentacja nowinek na rynku lifestyle. Nasza edycja gwiazdkowa to także lista naszych pomysłów prezentów pod choinkę – od perfum po świetną grę rodzinną, książkę czy naczynia.

Warsztaty z Gwiazdą to miejsce inspirujących spotkań, podczas których rozmawiamy o ważnych tematach dla każdej z nas!

Partnerzy spotkania: Hotelarnia, Nissan, Zepter, Fiskars, Curver, Ole!, Inka, Baziółka, Tous, Cenos, Vitax, Krasnystaw, Semco, Cydr Lubelski, Media Rodzina, Egmont.