Żelki na porost włosów - nowy trend w kosmetyce

Wiele z nas boryka się z problemem wypadających włosów. Jest to szczególnie dotkliwe jeśli brakuje w naszym organizmie niezbędnych witamin. Dlatego powstał nowy trend – żelki na porost włosów, które nie tylko sprawią frajdę podczas jedzenia, ale sprawią, że nasze włosy będą w świetnej kondycji. 

Niska temperatura szczególnie zimą, czy noszenie czapek nie sprzyja dobrej kondycji włosów. Zaczynają one wypadać, tracą swój blask i stają się bardziej łamliwe. Firma “Sugar Bear Hair” i “Jelly Bear Hair” wypuściły na rynek nowy produkt – żelki na porost włosów. Odtąd jedzenie tych ulubionych przez wielu miśków przyniesie jeszcze więcej korzyści. Pobudza prawidłową pracę cebulek włosów i dba o dobrą kondycję skóry. Dzięki temu włosy zaczynają rosnąć szybciej i wracają do dobrej kondycji.

W żelowych misiach znajdują się witaminy i minerały jak cynk, selen, niacyny, miedź oraz biotyna. Nie ma w nich sztucznych substancji czy wzmacniaczy smaku. Gumowe misie nie mają laktozy, są wolne od GMO oraz glutenu.

“Jelly Bear Hair” są dostępne w Polsce i można kupić je na stronie marki. Ich koszt to 139 złotych.

Żelki na porost włosów - nowy trend w kosmetyce

fot. www.instagram.com/jellybearhair

Żelki na porost włosów - nowy trend w kosmetyce

fot. www.instagram.com/jellybearhair

Sprawdź jak zadbać o skórę dłoni zimą.