H2O-Design to firma odróżniająca się nowoczesnym designem. Marka ta powstała z inicjatywy dwójki wspaniałych osób – Katarzyny i Rafała Tobijańskich. Produkty H2O-Design świetnie wpisują się w trend indywidualnego i nietuzinkowego wyposażenia naszych domów czy mieszkań również w odniesieniu do oświetlenia!

Redakcja: H2O-Design to bardzo oryginalne lampy, które wykonujcie ręcznie na zamówienie. Wiemy, że pomysł na biznes związany jest z przełomowym wydarzeniem w waszym życiu. Opowiecie coś więcej?

Katarzyna i Rafał Tobijańscy:  Pomysł na wykonywanie indywidualnych projektów lamp do wnętrz przyszedł wraz z wieścią o przyjściu na świat naszego synka. Wiedzieliśmy jedno – chcemy stworzyć najpiękniejszy, najbardziej nietuzinkowy pokój dla Bruno. Mamie marzył się pokoik rodem z katalogu, ale nie jestem zwolenniczką kopiowania tego, co już powstało.

Redakcja: Lubicie się wyróżniać?

Katarzyna i Rafał Tobijańscy: Powiem tak, lubimy mieć „coś”, co nas wyróżni. Powiedziałam, któregoś dnia do męża, że marzy mi się olbrzymi królik na ścianie. Nota bene królik miał być motywem przewodnim w pokoju niemowlaka. Mąż na to- ok! Oświetlimy go!

Redakcja: I zdecydowaliście się na stworzenie czegoś wyjątkowego, czegoś osobistego?

Katarzyna i Rafał Tobijańscy:  Dokładnie tak. Tata miłośnik podświetlenia LEDowego, zajmujący się tym na co dzień, niesamowity perfekcjonista i esteta zajął się projektem i realizacją. Wiedziałam, że mogę zaufać mężowi, poza tym od początku zwariował na punkcie naszego pierworodnego. Każdego dnia zwoził ogromne ilości materiału, kabli i innych gadżetów. Ciął, wiercił, dopieszczał każdy szczegół. Aż w końcu nastał dzień, w którym ogromny królik (140×190 cm) zawisł na ścianie centralnej w pokoju Bruncia.

H2O-Design - niesamowite lampy LED tworzone na zamówienie

Redakcja: Byłaś zadowolona z efektu?

Katarzyna i Rafał Tobijańscy: Byłam zachwycona i przeszczęśliwa! Było idealnie, mimo, że niczego więcej jeszcze nie było w tym pomieszczeniu ! Ale wraz z montażem lampy i moim zachwytem królika narodziły się inne pomysły na urządzenie całego pokoju. Później jeszcze biegaliśmy po najliczniejszych sklepach w celu znalezienia idealnego, dopełniającego wnętrze światła sufitowego…. na nic nie mogliśmy się zdecydować, nic nie pasowało, oczywiście mowa o asortymencie świetlnym na terenie naszego kraju.

Redakcja: Czy to było powodem, który zdecydował o stworzeniu własnego biznesu?

Katarzyna i Rafał Tobijańscy: Dokładnie tak było. W tym momencie mój mąż oznajmił mi „ czego my właściwie szukamy? Wykonałem lampę sam! zrobiłem jedną, zrobię i drugą”. Powstała gwiazdka – dużo mniejsza lampa (70x70cm), ale równie piękna i uzupełniająca pokój malca.

H2O-Design - niesamowite lampy LED tworzone na zamówienie

Redakcja: Co odróżnia wasze lampy od innych dostępnych na rynku?

Katarzyna i Rafał Tobijańscy: Lampy oprócz tego, ze są piękne, maja możliwość zmiany koloru i intensywności światła, do każdej lampy dołączony jest pilot, który daje możliwość ustawienia satysfakcjonującej nas barwy świetlnej. Lampa ponadto, że obecnie świetnie sprawdza się do podświetlania delikatną poświatą pokoju w nocy przy przewijaniu bez wybudzania maluszka to w przyszłości na pewno posłuży jako zabawa i nauka kolorów naszego synka. Nasze lampy są od początku do końca tworzone ręcznie. Każdy klient może wybrać swój motyw lampy, rozmiar, który jest mu potrzebny by lampa spełniła jego oczekiwania. Dodatkowo dajemy możliwość wyboru koloru lampy. Każdy z nas jest inny, każdemu podoba się coś innego wiec super, gdy możemy zdecydować się na coś definującego nas samych. Po co dostosowywać się do ogółu? Podoba mi  się stwierdzenie, że przy dobrze lamp w H2O_design_by BT ogranicza nas tylko wyobraźnia!

H2O-Design - niesamowite lampy LED tworzone na zamówienie

Redakcja: Jak wykonane są lampy H2O-Design?

Katarzyna i Rafał Tobijańscy: Lampy wykonywane są na wysoki połysk więc nadają wnętrzu wyjątkowego charteru, są bardzo lekkie i proste w montażu. Mój mąż nie byłby sobą, gdyby i o tym nie pomyślał. Bo co w przypadku jeśli lampę zamówi kobieta w zaawansowanej ciąży i nie będzie jej miał kto zamontować? Dlatego nasze lamy są tak udoskonalone, że nie trzeba się martwić o ich montaż.

H2O-Design - niesamowite lampy LED tworzone na zamówienie

Redakcja: Jak powstają projekty lamp na zamówienie?

Katarzyna i Rafał Tobijańscy: Przede wszystkim zapraszamy do kontaktu z nami poprzez stronę internetową lub Facebooka. Wykonujemy projekty lamp, a gdy potencjalny klient dośle nam zdjęcie swojego wnętrza, gdzie planuje zainstalować nasza oświetlenie, będzie mógł wcześniej przekonać się, czego może się spodziewać. Klient zawsze w projekcie może zawrzeć swoje sugestie i to jest najfajniejsze. Prywatnie bardzo cenimy takie możliwości. Dodatkowo zatem istotnym jest, że ceny lamp są zróżnicowane. Na jej składową wpływają przede wszystkim: rozmiar i stopień skomplikowania.

Zobacz jakie inspiracje prezentowe na tegoroczną Gwiazdkę.