"Wielkie kłamstewka"

“Wielkie kłamstewka” to opowieść o pięknym i sielankowym życiu w amerykańskim miasteczku z perspektywy trzech kobiet. Odniosła ona tak wielki sukces, że powstaje już kolejny sezon. Wiemy, że w drugim sezonie serialu HBO wystąpi Maryl Streep.

“Wielkie kłamstewka” to miniserial stacji HBO, który postał na podstawie powieści Liane Moriarty. Serial zdobył aż cztery Złote Globy i osiem nagród Emmy. W rolach głównych wystąpiły Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley.

“Wielkie kłamstewka” opowiadają o pozornie szczęśliwym życiu w jednym z amerykańskich miasteczek. Sielanka kończy się wraz z przybyciem samotnej matki Jane wraz z synem Ziggym. Dwie przyjaciółki Celeste i Madeline, w rolach głównych Nicole Kidman i Reese Witherspoon, biorą pod swoje skrzydła Jane (Shailene Woodley), która szybko staje się dobrą znajomą i przyjaciółką. Relacja zostaje jednak wystawiona na próbę, a przyczyną stają się problemy w szkole dzieci przyjaciółek. Ponadto w miasteczku dochodzi do zbrodni, której genezy zaczyna doszukiwać się w relacji Celeste, Madeline i Jane.

Serial świetnie obrazuje jak bardzo fasadowe jest życie w amerykańskich miasteczkach. Sekrety, dziwne relacje między małżonkami i koleżankami to codzienność. Fabuła serialu przyciągnęła rzesze fanów, a twórcy serialu postanowili nakręcić kolejne 7 kolejnych odcinków. W nowej odsłonie zobaczymy Nicole Kidman i Reese Witherspoon, które też będą producentkami wykonawczymi. W nowym sezonie zobaczymy też Meryl Streep, która wcieli się w Mary Louise Wright, matkę Perry’ego, którego w pierwszym sezonie grał Alexander Skarsgard.

Jeśli nie widziałyście jeszcze ani jednego odcinka koniecznie zobaczcie oficjalny zwiastun pierwszej serii.

Zobacz najnowszą kolekcję butów Badura.