TOP 5 kobiecych seriali na Netflix na lato

Netfli zadomowił się na naszych ekranach na dobre. Oferta bogata, różnorodna i dostępna w dogodnym dla ciebie momencie, tu i teraz. „Kobiece seriale” czyli jakie? Absolutnie nie są wyłącznie dla kobiet, a wręcz przeciwnie. Kobiece seriale gdzie masz do czynienia z wyrazistymi kobiecymi postaciami. Każda inna, w różnym wieku, z różnych części świata, o różnych statusach społecznych… Lecz co je łączy? Każda kobieta odszuka w nich cząstkę siebie.

UWIĘZIONE

Tytuł oryginalny: Vis a Vis

Ilość sezonów: 4

Długość odcinka: 1 godzina 10 minut

Główna bohaterka złamała prawo dla szefa, w którym się zakochała. Teraz ta naiwna dziewczyna musi za to zapłacić. Aby przetrwać w więzieniu musi nauczyć się walczyć o siebie.

GRACE I FRANKIE

Tytuł oryginalny: Grace and Frankie

Ilość sezonów: 6

Długość odcinka: 30 minut

Dwie dojrzałe kobiety dowiadują się, że ich mężowie są nie tylko partnerami w pracy, ale także od dwudziestu lat w sypialni. Tytułowe Grace i Frankie chociaż ich stosunki są dosyć napięte próbują wspólnie poradzić sobie z sytuacją w jakiej się znalazły.

ORANGE IS THE NEW BLACK

Tytuł oryginalny: Orange Is the New Black

Ilość sezonów: 7

Długość odcinka: 59 minut

Skazana na półtora roku za kratkami za zbrodnię sprzed dziewięciu lat polegającą na przewożeniu pieniędzy na narkotyki, zwykle przestrzegająca prawa Piper Chapman, musi zmierzyć się z faktem jak zmienić się jej życie w więzieniu.

ŻONA IDEALNA

Tytuł oryginalny: The Good Wife

Ilość sezonów: 7

Długość odcinka: 43 minuty

Alicia Florrick (Julianna Margulies) jest dobrą żoną byłego prokuratora stanowego. Po bardzo upokarzającym, seksualnym i korupcyjnym skandalu mąż wylądował za kratkami. Główna bohaterka musi teraz utrzymywać rodzinę i wraca do pracy jako prawniczka w kancelarii prawnej.

PRACUJĄCE MAMY

Tytuł oryginalny: Workin’ Moms

Ilość sezonów: 4

Długość odcinka: 30 minut

Cztery bardzo różne trzydziestoletnie pracujące matki i przyjaciółki próbują pogodzić swoją pracę, życie rodzinne i życie uczuciowe we współczesnym Toronto w Kanadzie.

TOP 5 kobiecych seriali na Netflix