Beata Kozidrak

Beata Kozidrak wystąpiła w nowym spocie reklamowych promującym serial Netflixa “Orange Is a New Black”. W reklamie reklamie piosenkarka śpiewając “Zabiłam go” próbuje przekonać do siebie inne więźniarki.

Z okazji zakończenie jednego z ulubionych serialów Netflix udostępnił specjalny sport promocyjny z udziałem Beaty Kozidrak. Piosenkarka trafia do żeńskiego zakładu karnego i aby przekonać pozostałe więźniarki odpowiada wersami swojej piosenki “Lola Lola” czym zdobywa zaufanie kobiet. Beata Kozidrak na pytanie współwięźniarek odpowiada “Ta noc zmieniła mnie. Byłam głupia, teraz to wiem. On był taki jak ty. Słodki uśmiech, a w oczach błysk. To dla niego chciałam żyć. Wszystkie grzechy z siebie zmyć. Zabiłam go! Całą mocą swą. Gdy zostawił mnie na dnie” .

Serial “Orange Is a New Black” jest emitowany na Netflixie od kilku lat. Produkcja opiera się na wspomnieniach spisanych przez Piper Kerman o tym samym tytule. Opowiada historię osadzonych w zakładzie karnym w Nowym Jorku. Główna bohaterka Piper Chapman zostaje skazana na 15 miesięcy więzienia za przestępstwo, które popełnia dekadę wcześniej. Co zrobiła? Przyłapano ją z walizką pieniędzy za transakcje narkotykowe, które przeprowadzała jej była dziewczyna.

Beata Kozidrak nie jest jedyną polską gwiazdą, która zdecydowała się wziąć udział w promocji “Orange Is a New Black”. Wcześniej serial reklamowała znana z “Kuchennych Rewolucji” Magda Gessler, która próbowała przeprowadzić rewolucje na więziennej stołówce.

Serial kończy się, a na Netflixie nie tak dawno został opublikowany siódmy sezon.

View this post on Instagram

Nie obiecywaliśmy, że lepszy będzie świat.

A post shared by Netflix Polska (@netflixpl) on