Trendy na wiosnę i lato – paznokcie 2018

Już niedługo wiosna, chyba każda z nas czeka na nią z utęsknieniem. Ta pora roku wpływa na nas pozytywnie co widać w naszym makijażu, ubraniu i ….paznokciach.

Wiosną chce się nam więcej, jesteśmy bardziej aktywni. Aura za oknem wpływa na nas pozytywnie, stajemy się bardziej uśmiechnięci i kolorowi. Przygotujmy się do wiosny i dowiedzmy się co będzie trendy tego roku na naszych paznokciach.

Kolor paznokci

Tak więc wskazany jest zakup lakierów o różnych kolorach, ale przede wszystkim nie może zabraknąć wśród nich klasyki, czyli czerwonego – on jest zawsze modny…a w tym sezonie szczególnie. Dla odważnych proponujemy jaskrawe, neonowe odcienie karminu i oranżu. Po mimo wiosny kobiety w tym sezonie będą chciały nosić ciemne kolory takie jak głęboka czerń, grafit i granat. Pamiętajcie, że ciemne odcienie zazwyczaj lepiej prezentują się na krótkich paznokciach.

No i nie zapominajmy o kolorze roku jakim jest ultra violet.

Wzory na paznokciach

Nie tylko samym kolorem nasze paznokcie będą przykuwały uwagę tej wiosny. W tym roku stawiamy na różne esy-floresy, gwiazdy i brokat oraz przeróżne naklejki. Abstrakcyjne wzory, które nie muszę być jednakowe wyglądające jak marmurowe zygzaki czy rozlane akwarele będą hitem!

Trendy na wiosnę i lato – paznokcie 2018

fot. https://www.instagram.com/marienails/

WYGRAJ SUPER KOSMETYKI  W NASZEJ AKCJI