Umów się ze mną. Take Me Out: W najbliższym odcinku randkowego show pojawi się nowa uczestniczka – Gwiazda. Zaintryguje Piotra “Gumę” Gumulca, którego zdziwi jej “oryginalne imię”. 

“Rozumiem, że ojciec był nieźle wstawiony jak szedł do urzędu” – zapyta “Guma” próbując dociec, czy tak nietypowe oznaczenie uczestniczki na standzie to oznaka wybujałego ego, czy może kryje się za tym coś jeszcze. Gwiazda nie da się sprowokować do wyznania i odpowie wymijająco – “Nabieram wodę w usta”.

Eliza Gwiazda

Skąd pomysł, aby zaprezentować się w show tak odważnie jako… Gwiazda? Otóż, okazuje się, że “Gwiazda” to po prostu nazwisko uczestniczki!

Eliza Gwiazda

“Tak, to jest moje nazwisko” – śmieje się Eliza Gwiazda – “i wbrew pozorom ja nie gwiazdorzę, tylko z gwiazdami pracuję. Przeprowadzam z nimi wywiady i prowadzę relacje z wydarzeń modowych,kosmetycznych i kulturalnych.  Mam też własny serwis, w którym skupiam się na życiu w tak zwanym show – biznesie, pojawiam się w Superstacji w programie “Na Tapecie” w roli komentatora w temacie życia gwiazd. Do niedawna byłam współprowadzącą w programie motoryzacyjnym. Do “Umów się ze mną. Take Me Out”, zgłosiłam się, bo uwielbiam emocje i najlepiej czuję się za kamerą. To jest mój świat” – dodaje. “Kiedy zobaczyłam ogłoszenie o castingach, poczułam, że to jest to i wysłałam zgłoszenie, a po kilku dniach okazało się, że jestem w programie. To jest dla mnie nowe doświadczenie i przede wszystkim praca z najlepszymi w tej branży. Lubię ciekawych świata i pełnych pasji facetów, którzy wolą patrzeć na mnie niż na siebie w lustrze 😉 Musi być 100% faceta w facecie. W “Umów się ze mną. Take Me Out” zgłębimy tajniki flirtu. Będą rozmowy pełne niedomówień, aluzji i podtekstów. Flirt to przecież początek, rozpoznanie partnera, pierwotny rytuał, przystawka przed daniem głównym, rozgrywka przed porywającym utworem… moje serce jest wolne, za chwilę wiosna… więc kto wie ;))”.

Eliza Gwiazda, prezenterka telewizyjna i blogerka, chyba jednak jest„trochę” gwiazdą – tylko na Instagramie obserwuje ją 30 tys.osób!

Eliza Gwiazda
TRZECI ODCINEK ROZRYWKOWEGO SHOW POLSATU, JUŻ W NAJBLIŻSZĄ ŚRODĘ,21 MARCA O GODZINIE 20:05.