Hortex Fresz

Pysznie owocowe i orzeźwiające, a do tego zawsze pod ręką – tak w skrócie można opisać nowe napoje Hortex Fresz. Kuszą oryginalnymi smakami z dodatkiem limonki, nowym, poręcznym opakowaniem w najmodniejszych kolorach.

Moda na wygodę także „w drodze”

Blisko dwie trzecie konsumentów napojów sięga po nie dla ugaszenia pragnienia, a ponieważ latem pragnienie może „złapać’ nas wszędzie chętnie sięgamy po produkty w mniejszych opakowaniach, w plastikowych butelkach. Decyduje o tym przede wszystkim ich wygoda. Duże znaczenie ma także konsumpcja „w drodze” do pracy, do domu, na plażę, wycieczkę.

Napoje Hortex Fresz dostępne są w nowych, poręcznych, plastikowych butelkach, a do tego w najmodniejszych kolorach sezonu (m.in. pomarańczowym, różowym, fioletowym) – doskonale pasują na każdą okazję.

Fresz się owocami!

Hortex Fresz to lekkie napoje oparte na owocowych kompozycjach smaków, każdy z dodatkiem limonki. Dla wszystkich, którzy potrzebują orzeźwienia oferuje cztery smaki w najmodniejszych kolorach tegorocznego lata:

  • RÓŻOWY: Jabłko, Liczi, Limonka – Egzotyczne, aromatyczne liczi połączone ze słodkim jabłkiem i przełamane kwaskową nutą limonki. Orzeźwiający zastrzyk energii w drodze do pracy lub na weekendową wyprawę.
  • FIOLETOWY: Winogrona, Jabłko, Limonka – Pyszna kompozycja aromatycznych winogron, odświeżającej soczystości jabłka i orzeźwiającej limonki. Zamknięta w opakowaniu w supermodnym kolorze ultrafiolet zapowiada się na hit nadchodzącego lata – w sam raz na wieczorny chill out.
  • POMARAŃCZOWY: Grejpfrut rubinowy, Pomarańcza, Limonka – to cytrusowe trio łączy w sobie słodycz pomarańczy, nutę grejpfruta i świeżość limonki. Idealny dla wielbicieli wyrazistych smaków niezależnie od pory dnia i okazji.
  • ZIELONY: Jabłko, Mango, Kiwi, Limonka – Słodko-kwaśne połączenie soczystego jabłka, tropikalnej słodyczy mango oraz odświeżających smaków kiwi i limonki. Błyskawiczne orzeźwienie na wyciągnięcie ręki!

Gotuję, nie marnuję- książka dla wszystkich