kąpiel w czerwonym winie

Kąpiel w czerwonym winie to jedna z atrakcji japońskiego Yunesson Spa Resort w Hakone w Japonii. To raj dla wszystkich, którzy uwielbiają ten trunek. Odtąd mogą nie tylko go skosztować, ale również się w nim wykąpać. 

Kąpiel w czerwonym winie ma bardzo dobry wpływ na kondycję skóry. Zabieg ten skutecznie zwalcza wolne rodniki, poprawa napięcia skóry, ma działanie detoksykujące, dotlenia skórę, poprawia metabolizm, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Ponadto chroni skórę przed negatywnym działaniem środowiska, redukuje stres, odprężą i poprawia samopoczucie. Kąpiel w czerwonym winie jest więc przeznaczona dla osób, których skóra utraciła jędrność, widać na niej pierwsze oznaki starzenia, jest zniszczona, zmęczona i niedotleniona.

Japońskie SPA cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko wśród kobiet. Wizyta w basenie wypełnionym winie nie jest jednak tania. Za jedną sesję zapłacimy 340 złotych. Co ciekawe w resorcie znajdziecie baseny wypełnione kawą lub zieloną herbatą matcha. To niecodzienne podejście do zabiegów SPA sprawia, że cieszy się ono ogromną popularnością wśród Japończyków, którym relaks w wodzie nie przynosi już takiego relaksu jakiego się spodziewali.