Jasnowidz Roland przygotował dla Was specjalną ofertę – 15 procent rabatu na swoje usługi. Przygotuje dla Was spersonalizowaną ochronę życia, biznesu lub domu – Koaris. Jeśli chcesz umówić się do Rolanda – nie czekaj – Koaris zmieni Twoje życie na lepsze.

Koaris osobisty 

Energetyczna ochrona pojedynczej osoby, działająca tylko na tego kto go posiada. Pozwala zharmonizować wszystkie ośrodki energetyczne “czary”. Wszystko co dzieje się w naszym życiu jest związane z Energią. Ona nas pcha do przodu, tak samo jak i nas zatrzymuje.
Koaris stabilizuje to i daje ukojenie nerwów, stresów i pozwala na to by wiele spraw poszło po myśli jego posiadacza.
Tworzenie swojego życia jest związane z naszymi myślami i odwagą do pokonywania trudności.
To co Ci da Koaris, to to, że pozwoli poukładać wiele spraw i rozwiązać wiele problemów, oczywiście nie zrobi tego za ciebie, ale ułatwi Ci podejmowanie rozsądnych decyzji…

Koaris Domowy (firmowy)

Ten dużo większy obraz energetyczny oczyszcza pomieszczenia firmy, czy domu i wprowadza harmonię wśród domowników, albo pracowników.
Pozwala na poukładane relacji które, często są zaburzone.
Daje poczucie ciepła i równowagi w miejscu i pod adresem w którym jest umieszczony.

Koaris sferyczny

To Koaris wspierający poszczególne strefy twojego życia. Finanse, relacje, zdrowie, pracę itd.
Pozwala na wzmocnienie i ustabilizowanie właśnie najbardziej niedomagajacych sfer twojego życia.
Pamiętaj, że wszyko jest energią i koaris pozwala na stabilizację i nie pozwala na wznoszenie negatywnych energii do domu lub firmy, ciebie samego, lub twojej pojedynczej sfery życia.

Jasnowidz Roland – popularny, lubiany przed gwiazdy i media , znany ze swojej skuteczności. Zajmuje się od lat rozwojem duchowym. Przygląda się Życiu z uwagą obserwując zachowania ludzi.

Mogę również i Tobie pomóc dotrzeć do twojego wewnętrznego Źródła. Jeśli poczujesz taką potrzebę, to zapraszam na sesję… Kontakt do mnie to 793-401-403 Na hasło Allaboutlife – 15 procent rabatu !