kawa

W pełni automatyczny ekspres do kawy PicoBaristo Deluxe oferuje przygotowanie aż 13 rodzajów napojów. W dodatku kawa będzie dokładnie taka, jaką lubisz. Z łatwością możesz dostosować moc kawy, proporcje kawy i mleka czy temperaturę. Możliwe jest stworzenie 4 profili użytkowników, na których każdy domownik może przechowywać swoje spersonalizowane kawy.

Uwielbiasz ten moment w ciągu dnia, kiedy możesz oddać się chwili przyjemności ze swoją ulubioną kawą? Wreszcie możesz spełnić marzenie o parzeniu idealnej kawy we włoskim stylu w domowych warunkach. Pomoże Ci w tym ekspres Saeco PicoBaristo Deluxe, który oferuje wyśmienitą kawę, dokładnie taką, jaką lubisz.

kawa

Ekspres Saeco PicoBaristo Deluxe umożliwia przygotowanie aż 13 napojów takich jak espresso, cappuccino, ristretto czy americano w prosty sposób, nawet za pomocą jednego przycisku. Panel z kolorowymi przyciskami soft touch i zaawansowany wyświetlacz LCD pokazują wszystkie ważne informacje, co ułatwia przyrządzanie kawy i pozwala w pełni wykorzystać możliwości ekspresu. Ciesz się różnorodnością kaw i przygotuj napoje, które idealnie trafią w gust Twój i każdego z domowników oraz Twoich gości. Moc aromatu, smak, temperaturę oraz proporcje kawy i mleka można w prosty sposób spersonalizować i zapisać w pamięci urządzenia na 4 profilach użytkowników. Dzięki ekspresowi PicoBaristo Deluxe możesz odkrywać nowe smaki, eksperymentować i tworzyć napoje, na jakie tylko masz ochotę!

Polacy kochają włoskie cappuccino, warto wybrać ekspres, który oferuje nie tylko kawy czarne, ale również te na bazie mleka. PicoBaristo Deluxe posiada zintegrowany pojemnik na mleko, dzięki któremu możesz przygotować cappuccino, latte macchiato, café au lait czy kawę melange w niezwykle prosty sposób.  Wystarczy wlać mleko do pojemnika, podłączyć pojemnik do ekspresu i wybrać rodzaj napoju. Niezależnie od tego, czy wybierzesz cappuccino czy po prostu spienione mleko, napój będzie gotowy w kilka sekund bez rozpryskiwania i w odpowiedniej temperaturze.

kawa

Doskonała kawa wymaga idealnej temperatury, a Ty nie powinieneś długo czekać. Dlatego wysokowydajny bojler ekspresu PicoBristo Deluxe wykonany jest z lekkiego aluminium i stali szlachetnej, która szybko nagrzewa się do wysokich temperatur. Dodatkowo opatentowane ceramiczne młynki w automatycznych ekspresach do kawy Saeco umożliwiają wydobycie pełni aromatu z ziaren kawy oraz gwarantują wydajne działanie przez długi czas. Dzięki temu kawa będzie zawsze zmielona tak jak za pierwszym razem. Młynek jest też wyposażony w możliwość ustawienia grubości mielenia ziaren na 12-stopniowej skali.

Aby zapewnić możliwość przygotowywania jak najbardziej aromatycznej kawy na bazie zawsze świeżej wody, ekspresy Saeco PicoBaristo Deluxe wyposażono w filtr AquaClean. Zmieniając filtr zgodnie ze wskazaniami urządzenia, można zaparzyć aż do 5000 filiżanek[1] bez konieczności odkamieniania ekspresu. Parzenie z wykorzystaniem przefiltrowanej i wolnej od zanieczyszczeń wody poprawia smak kawy.

PicoBaristo Deluxe oferuje też łatwe czyszczenie i konserwację ekspresu. Wystarczą trzy kliknięcia, aby ekspres rozpoczął proces czyszczenia, który pozwoli Ci wciąż cieszyć się doskonałą kawą.

PicoBaristo Deluxe dostępny jest w 3 eleganckich wersjach kolorystycznych. Rekomendowane ceny ekspresów Saeco PicoBaristo Deluxe wynoszą:

PicoBaristo Deluxe Piano Black SM5570/10 – 4 249 PLN

PicoBaristo Deluxe Anthracite SM5572/10 – 4 479 PLN

PicoBaristo Deluxe Stainless Steel SM5573/10 – 4 699 PLN

[1] W przypadku 8 wymian filtra, zgodnie ze wskazaniem urządzenia. Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczenia.

kawa