Rok 2018 to w świecie gwiazd i celebrytów prawdziwy baby boom, a znane osoby co chwilę ogłaszają, że już niebawem zostaną rodzicami. Niedawno obchodziliśmy Dzień Matki i z tej okazji pokusiliśmy się o podsumowanie, która z publicznie znanych par, w tym roku doczeka się nowego członka rodziny.

Marina Łuczenko Szczęsna i Wojciech Szczęsny

Dopiero kilka dni temu Marina Łuczenko Szczęsna potwierdziła krążące od dawna plotki o swoim stanie błogosławionym. Piosenkarka w swoich social mediach ogłosiła, że wraz z bramkarzem Wojciechem Szczęsnym, spodziewają się swojego pierwszego potomka. Jednocześnie 28 latka zaznaczyła, że chciała jak najdłużej cieszyć się dobrą nowiną w prywatności, wraz ze swoim mężem i najbliższymi. Jednak publiczne ogłoszenie tej wiadomości było już nieuchronne, bo celebrytka nie mogłaby już dłużej ukrywać coraz pokaźniejszego brzuszka.

W tym samym czasie w mediach pojawiły się zdjęcia piosenkarki, wykonane przez paparazzi z ukrycia, spacerującej ze swoją mamą. Artystka wydała stanowcze oświadczenie, w którym zdecydowanie potępiła tak gorące zainteresowanie mediów jej ciążą i zaznaczyła, że o ile jej kariera to sprawa publiczna, to zbliżające się macierzyństwo jest prywatną sprawą jej i jej rodziny.

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Żona Cezarego Pazury ostatnio pochwaliła się na instagramie w pełni przygotowanym i gustownie urządzonym pokoikiem dziecięcym. Wnioskując po rozmiarze ciążowego brzuszka, rozwiązanie już niebawem, a dla tej pary to już trzeci wspólny potomek. Są oni rodzicami ​Amelii i Antoniego, a Cezary ma też dorosłą córkę z poprzedniego małżeństwa.

Kiedy robiłaś cytologię – to ważne przeczytaj !

Magda Mołek i Maciej Taborowski

O tym, że Magda Mołek spodziewa się drugiego dziecka, dowiedzieliśmy się dzięki jej Instagramowi. Dziennikarka opublikowała tam zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem, a także żartobliwym plakatem z hasłem “Chciałam cię to teraz mam”. Dziennikarka może w spokoju odpocząć i kolejny raz przygotować się do macierzyństwa, gdyż rolę prowadzącej popularny program śniadaniowy, u boku Marcina Mellera jak na razie zajęła ​Ewa Drzyzga.

Magda Mołek baby boom

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski

Lubiana przez wszystkich, 37 letnia aktorka Małgorzata Socha również jest w ciąży. Pracowita gwiazda serialu “Na Wspólnej” i “Przyjaciółki” ogłosiła publicznie dobrą nowinę w marcu i tym razem będzie to jej trzecie dziecko. Aktorka wraz z mężem do tej pory nie zdradzili publicznie płci najmłodszego potomka, a para jest już rodzicami dwóch dziewczynek Zosi i Basi.

Małgosia Socha baby boom

fot. Instagram