CYKL REKOMENDACJA ALLABOUTLIFE

Zabytkowa architektura w centrum stolicy

Ulica Mazowiecka to wyjątkowe i historyczne miejsce dla wszystkich warszawiaków. To tu w XIX wieku powstało wiele pięknych, zabytkowych kamienic. Niemalże doszczętnie zrujnowane podczas drugiej wojny światowej odrodziły się tuż po niej, zmieniając co prawda swoje przeznaczenie i właścicieli ale zachowując przedwojenny charakter. Do dziś dnia cieszą swoją urodą mieszkańców i przyjezdnych, a także licznie przybywających tu klubowiczów, gdyż… legendarna ulica to obecnie klubowe zagłębie Warszawy. 

Room 13 – gdy historia przeplata się z rozrywką

Restauracje i kluby nocne wypełniają partery historycznych budynków, by wieczorami gościć „głodnych” zabawy i atrakcji przybyłych. Sercem tego tętniącego życiem zagłębia jest kamienica o nr…13. Zabytkowy gmach, będący pierwotnie siedzibą Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego, od kilku lat otwiera swe podwoje przed klubowiczami pod szyldem Room 13.

POZNAJ INNE MIEJSCA Z CYKLU REKOMENDACJA ALLABOUTLIFE

Nowoczesne wnętrza tej popularnej imprezowej przestrzeni zostały umiejętnie wkomponowane w zabytkową architekturę, tworząc nietuzinkowe miejsce rozrywki. Już od jej progu goście zostają spowici amarantowym światłem, które zaczarowuje i przeobraża poszczególne pomieszczenia. Znajdują się tu: parkiet, dwa bary, strefa komfortowych loży oraz zamknięta sala VIP. A wszystko po to by móc spędzić czas z przyjaciółmi rozkoszując się doskonałymi koktajlami, tańcząc i słuchając muzyki „serwowanej” przez znanych warszawskich DJ-ów oraz relaksując się w otoczeniu stylowych wnętrz 13 Pokoju.