Jedzenie i gotowanie są wielką przyjemnością w życiu, dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym łączymy kulinarną pasję z niezapomnianymi emocjami. U nas każdy tworzy swoją kulinarną opowieść – sam, z przyjaciółmi, rodziną czy kolegami z pracy.

Niezależnie, czy kochasz gotować, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z kulinariami, w Cook Story znajdziesz warsztaty dostosowane do Twoich oczekiwań. Prowadzą je najlepsi polscy i zagraniczni szefowie kuchni, gotujące gwiazdy oraz znani bloggerzy kulinarni.

Dla nas jakość jest najważniejsza – od najlepszych przepisów i produktów, przez niezawodne wyposażenie, po dopracowane eleganckie wnętrza. W Cook Story by Samsung zorganizujemy spotkania firmowe, na których wspólne gotowanie będzie świetną zabawą i nietypową formą integracji zespołu. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, których wspólnym mianownikiem są kulinaria. Chętnie podpowiemy też sprawdzone rozwiązania. Będzie to cos nowego i niezapomnianego.

Jeśli jesteście rodzicami, którzy szukają inspirującego pomysłu na spędzenie czasu ze swoimi pociechami to zapraszamy na warsztaty i przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

Do wspólnego gotowania porwą Was uczestnicy MasterChef Junior – Patryk Piskorz, Bruno Pluciński i Lena Walewska.

Każdy z prowadzących prowadzi swoje autorskie warsztaty lub imprezy urodzinowe a wszystko to odbywa się w asyście dorosłych aby było to niezapomniane ale też i bezpieczne dla wszystkich doświadczenie.

Jeśli w kuchni czujecie się jak ryba w wodzie i chcielibyście swoją pasją zarazić innych, możecie wynająć Cook Story i sami zorganizować gotowanie dla przyjaciół czy rodziny. 

Możliwości jest wiele: od imprez prywatnych i urodzin, poprzez eventy firmowe, kursy biletowane dla dorosłych i dzieci, aż po sesje czy nagrania telewizyjne.

W Cook Story zachęcamy do eksperymentowania ze smakami, zapachami i teksturami. Chcemy z Wami odkrywać nieznane miejsca na kulinarnej mapie świata, bo każde spotkanie to kulinarna opowieść, która powstaje z pasji do gotowania, chęci nauki nowych rzeczy, poznania wyjątkowych ludzi. Stwórz z nami swoją własną, kulinarną opowieść… Do zobaczenia w Cook Story.

www.cookstory.pl  FB/CookStorybySamsung e-mail: biuro@cookstory.pl  tel. 691 882 688

ARTYKUŁ POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ COOK STORY BY SAMSUNG