Małgorzata Rozenek to prezenterka telewizyjna, która prowadzi aktualnie emitowany trzeci sezon programu Projekt Lady. Żona Radosława Majdana nie traci na popularności, jest gwiazdą sesji zdjęciowych wielu magazynów, a jej instagram jest bardzo popularny.

Jedna z naszych ulubionych gwiazd może pochwalić się imponującą liczbą prawie 700 tysięcy obserwujących. Postanowiliśmy przybliżyć wam najnowsze i najciekawsze posty Małgosi.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się niedawno wizytą u fryzjera, przy okazji prezentując jak zwykle w pełni dopracowany outfit. Na odświeżenie fryzury zdecydowała się w Atelier Kajetana Góry.

Małgorzata Rozenek printscreen instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek printscreen instagram @m_rozenek

Jak wyglądała premiera nowej kolekcji Patrizia Aryton i Dawid Tomaszewski? Pojawiło się wiele gwiazd…zobaczcie tutaj.

Już w przyszłym tygodniu pod Warszawą odbędą się wyjazdowe warsztaty, prowadzone przez Małgosię Rozenek-Majdan. Przez 3 dni uczestniczki będą miały okazję brać udział w zajęciach skoncentrowanych na tematyce mody, urody i zdrowia, a także przejdą metamorfozę pod okiem Małgosi. Choć lista uczestników jest już pełna, jak pisze Małgosia we wrześniu kolejna okazja, aby osobiście spotkać się z gwiazdą i zainspirować się bijącą od niej pozytywna energią.

W miniony wtorek wszyscy panowie przeżywali emocje, związane z ostatnim przed Mistrzostwami Świata meczem towarzyskim naszej reprezentacji. Małgosia wraz z synami i mężem, Radosławem Majdanem pojawili się na stadionie w Warszawie i osobiście dopingowali naszych. Małgorzata w nienagannej, łososiowej stylizacji chyba przyniosła szczęście naszym piłkarzom, bo bez większych problemów wygrali 4:0.