EMS, czyli Electrical Muscle Stimulation to innowacyjna metoda trenowania, pobudzająca mięśnie do pracy i pozwalająca osiągnąć wymarzone efekty w krótkim czasie. To metoda, która z powodzeniem stosowana jest na całym świecie, polecana zarówno osobom marzącym o idealnej sylwetce, jak i sportowcom.

EMS zawitał również do Polski i święci triumfy. Zaintrygowane zdjęciami gwiazd na ich profilach na Instagramie, które korzystają z tej metody, postanowiłyśmy również spróbować. Elektrostymulacja mięśni pozwala na osiągnięcie lepszych rezultatów niż w przypadku klasycznego treningu. W tym przypadku okazuje się, że mniej oznacza więcej! Trening EMS trwa o wiele krócej niż tradycyjne zajęcia fitness, jednak pozwala na szybsze spalanie kalorii oraz wzmocnienie mięśni. Wystarczy 1-2 treningi w tygodniu, a efekty będą podobne do tych, jakie osiągasz ćwicząc nawet 5 razy w tygodniu! Nie zwlekaj – wypróbuj tej rewelacyjnej metody i ciesz się fenomenalną sylwetką!

Pierwszy trening rozpoczynamy od pomiarów ciała: tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej i innych. To ważne, żeby zobaczyć po serii treningów postępy i jak nasze ciało pracuje. Okazało się, że nasze badania nie są najgorsze… Pierwszy trening zaskakuje, a każdy następny to coraz intensywniejsza praca z ciałem!

Trenujemy w Beauty Skin Clinic na ul. Filareckiej na Żoliborzu. Pracujemy z dwoma trenerami personalnymi: Piotrem i Tomkiem dwa razy w tygodniu. Co jest dla nas najważniejsze? Indywidualne podejście do naszego organizmu, konsultujemy: dietę, ćwiczenia, poziom wysiłku i efekty, które chcemy osiągnąć… Nie ukrywamy, że lato tuż tuż. Jedna z nas wspomaga się dodatkowo zabiegami endermologii.

O zabiegu endermologii tutaj.

Co ważne pomaga nam w treningach najskuteczniejsze na rynku urządzenie XBody Actiwave, które gwarantuje, że EMS będzie pomocny w walce z tkanką tłuszczową, a także w dążeniu do zwiększenia masy mięśniowej.

Trening EMS

Trening EMS

Zapytacie, jakie są korzyści treningu?

poprawa wydolności ciała

redukacja tkanki tłuszczowej

ciała jest w zdecydowanie lepszej kondycji

skóra ujędrniona

znacznie poprawia się metabolizm

zaoszczędzamy czas! trening trwa 27 minut

XBody Activewave The Hybrid gwarantuje odbywanie treningu w trzech fazach:

  • siłowej,
  • cardio,
  • rozluźniającej.

Każda z nich jest tu niezwykle istotna, ponieważ tylko taka konstrukcja treningu zapewnia osiągnięcie najlepszych efektów. Następujące bezpośrednio po sobie części sprawiają, że EMS jest bardziej skuteczny od tradycyjnych ćwiczeń.

Zapytacie, czy ten trening wykańcza? 🙂

Wszystko zależy od intensywności i poziomu zaawansowania. Urządzenia wykorzystywane w Beauty Skin Be Fit odznaczają się niezwykłą skutecznością działania. Ma na to także wpływ specjalistyczna odzież, bez której nie mogą odbywać się zajęcia.

EMS wymaga także naszego zaangażowania. Jednakże po każdym treningu następuje relaksacja, która dostarcza komfortu trenującemu