Lato w pełni… A ty nie masz planów wyjazdowych. A może stolica to właśnie Twój cel wakacyjny? Jeżeli tak to … zdecydowanie najwyższa pora by zaplanować atrakcje na ten gorący okres.

Warszawski dzień

W ciagu dnia przebierać możesz w licznych propozycjach kulturalnych jakie oferuje Warszawa: wystawy, koncerty, imprezy plenerowe i wiele innych. Warto wybrać się do kina pod chmurką lub teatru, wziąć udział w spacerze po Warszawie lub Koncercie Chopinowskim w Łazienkach. 

Weekendowo po 17 można odwiedzić Nocny Market – streetfoodowe zagłębie stolicy lub usiąść w jednej z licznych knajpek w okolicach placu Grzybowskiego i ulicy Grzybowskiej, jak choćby nowo otwartej restauracji L’avanti łączącej śródziemnomorskie smaki z polskimi wysokiej jakości składnikami. Stolica nie boi się eksperymentować również ze smakami i robi to naprawdę dobrze.

Letnie wieczory na Mazowieckiej, czyli wakacyjne propozycje stolicy

Rozrywkowy wieczór

Wieczorna Warszawa podobnie jak dzienna proponuje wiele atrakcji dla spragnionego wrażeń i dobrej zabawy turysty lub mieszkańca. Znana jest z klubów i dyskotek na wysokim europejskim poziomie jak również barów czy koktajlbarów gdzie można miło spędzić czas sącząc drinka i rozmawiając z przyjaciółmi.

Gorących lokalizacji na imprezowej mapie stolicy jest kilka. Życie nocne skupia się głównie na Placu Zbawiciela, na prawym i lewym brzegu Wisły, ulicy Poznańskiej i legendarnej ulicy Mazowieckiej. To właśnie na niej od wielu lat pulsuje imprezowe serce miasta. Restauracje i kluby nocne wypełniają partery historycznych budynków, by wieczorami gościć „głodnych” zabawy i atrakcji przybyłych. Centrum tego tętniącego życiem zagłębia jest kamienica o nr…13, która od kilku lat otwiera swe podwoje przed klubowiczami pod szyldem Room 13. 

Letnie wieczory na Mazowieckiej, czyli wakacyjne propozycje stolicy

13 pokój pełen zabawy

Nowoczesne wnętrza tej popularnej imprezowej przestrzeni zostały umiejętnie wkomponowane w zabytkową architekturę, tworząc nietuzinkowe miejsce rozrywki. Znajdują się tu: parkiet, dwa bary, strefa komfortowych loży oraz zamknięta sala VIP. A wszystko po to by móc spędzić czas z przyjaciółmi rozkoszując się doskonałymi koktajlami, tańcząc lub słuchając muzyki „serwowanej” przez znanych DJ-ów.

Warszawski klub oferuje szeroki wachlarz imprez, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. Room 13 to stoliczny prekursor „Ladies Night” i „Niedzielnych Potańcówek”, które cyklicznie pojawiają się w tym miejscu, w czwartki i niedziele, od wielu lat niezmiennie przyciągając gości. Piątki i soboty, z kolei, dedykowane są imprezom klubowym w stylu mashup, house czy disco, które usatysfakcjonują nawet najbardziej opornego klubowicza. Wysoki poziom muzyczny, doborowe towarzystwo i doskonała obsługa – to wspólny mianownik wszystkich odbywających się tu imprez… Więc jeżeli szukasz rozrywki na najwyższym poziomie to Mazowiecka 13 jest z pewnością właściwym, letnim adresem.

Letnie wieczory na Mazowieckiej, czyli wakacyjne propozycje stolicy

Letnie wieczory na Mazowieckiej, czyli wakacyjne propozycje stolicy