Czerwień kojarzy nam się z wieczorową sukienką, kolorem na specjalne okazje. Tymczasem jest to barwa, która fantastycznie łączy się z kolorami, które najczęściej wybieramy podczas jesienno zimowych dni. Jest to oczywiście czerń, szarość i granat. W połączeniu z czerwienią rozjaśnimy najsmutniejszą stylizację i dodamy sobie energii, podpowiada Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach

Uwielbiam czerwień. Coraz częściej przekonują się do niej moje klientki, które często uważają, że jest ona zarezerwowana na szczególne okazje. Tymczasem czerwień świetnie się sprawdza w codziennych stylizacjach, zarówno w dodatkach jak i w wydaniu total look.

FOCUS NA DODATEK

Jeśli chcesz wyglądać modnie i do tego rozjaśnić swoją jesienną stylizację, to postaw na dodatek, który sprawi, że osiągniesz ten efekt. W tym sezonie może to być kolorowa nerka czy torebka, dzięki której Twoja stylizacja będzie się wyróżniać.

Zalando

 

KLASYCZNIE ALE ODWAŻNIE

Bo ubranie w jednym kolorze kojarzy się z klasyką i prostotą. Szczególnie jeśli całe jesteśmy ubrane na czarno, to nie może być bardziej zwyczajnie i klasycznie. Jeśli jednak postawimy na total look w odważniejszym i widoczniejszym kolorze, to zaczyna się robić ciekawiej.

Ale zamiast total look możemy też stworzyć ciekawą stylizację zamieniając białą koszulę na czerwoną czy szary kożuch na ten w intensywnym kolorze. Odrobina szaleństwa a zmiana będzie duża i widoczna.

 

MAGICZNE WYKOŃCZENIE

Czyli szpilki w kolorze czerwonym. Jestem ich zwolenniczką i sięgam po nie zawsze wtedy, kiedy nie mam pomysłu na stylizację. Zakładam coś zwyczajnego i cały strój wykańczam magicznymi czerwonymi szpilkami. Wtedy już nic zwyczajne nie jest. Kocham te z odkrytym palcem i profilowanym bokiem. Kocham te zamszowe w głębokich odcieniach. Kocham szczególnie jeśli do tego są też wygodne.

Reserved

Także Kochana nie obawiaj się czerwieni. Jest w niej niezwykła moc, której często tak bardzo potrzebujemy.

Uściski,

Justyna Krawczyk

Style Coach

 

Autorka tekstu: Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach, osobista stylistka i life coach w jednym. Absolwentka Style Coaching Institute w Londynie. Właścicielka marki Jak Być Szczęśliwą Kobietą oraz New Style Academy (Szkoła Stylistek).