Anna Starmach

Anna Starmach jurorka między innymi takich programów jak “MasterChef” i “MasterChef Junior” została mamą. Gwiazda poinformowała o narodzinach córeczki na swoim Instagramie.

Anna Starmach to prowadząca wielu programów kulinarnych stacji TVN. Między innymi możemy ją podziwiać w programie “Pyszne 25” i porannej kuchni “Dzień Dobry TVN”. To też autorka wielu książek kulinarnych pełnych ciekawych przepisów, które sprawdzą się w każdej kuchni.

Ania Starmach może cieszyć się wielkim szczęściem. Gwiazda kilka dni temu została mamą. Pierwsze zdjęci, na którym widać rączkę maluszka opublikowała na swoim Instagramie. Z postu możemy się dowiedzieć, że córeczka ma na imię Jagienka. Jak wskazuje świeżo upieczona mama “Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś… Zawsze chciałam życia jak z bajki, a Ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena… ” Na pewno Anna Starmach wraz ze swoim mężem Piotrem Kuskiem zapewni dziecku wszystko co najlepsze.

Młodym rodzicom gratulujemy i życzymy wiele radości!

Anna Starmach

fot. www.instagram.com/anna_starmach

Zobacz jak nosić czerwień tej jesieni.