cool

Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze. Dlatego jako rodzice czy opiekunowie powinniśmy zadbać, aby nasze pociechy czuły się bezpiecznie. Jeśli poruszają się one samodzielnie po ulicy warto zadbać o odblaski, które pozwolą im uniknąć wypadku na drodze. Mogą się one znajdować na odzieży lub gadżetach, które dzieciaki zawsze mają przy sobie. Teraz również plecaki mogą być Cool i na dodatek bezpieczne. Zobaczcie jak to możliwe…

CoolPack to znany polski producent akcesoriów i artykułów szkolnych. W swojej ofercie firma zaprezentowała rewelacyjne rozwiązanie, które celem jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci na drogach. Mowa o pierwszych w Polsce i Europie plecakach z funkcja multikolor LED. To rozwiązanie zostało opatentowane na europejskim i polskim rynku i spełnia jednocześnie najwyższe wymogi jakościowe marki.

Dzieci zwracają szczególną uwagę na swoje gadżety, które towarzyszą im na co dzień. Plecak jest jedną z rzeczy, która jest z nimi w szkole, ale też na dodatkowych zajęciach czy treningu. Dlatego nie może być on nudny. Powinien być cool i tak właśnie jest w przypadku plecaków marki CoolPack. Charakteryzują się one ciekawym wzornictwem zarówno dla chłopców i dla dziewczynek. Plecaki są wykonane z nieprzemakalnego materiału wysokiej jakości. Kolory są świecące, migające, a światełka zainstalowane w plecaku sprawiają, że dziecko jest widoczne na drodze. Plecak ten z pewnością wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa dzieci o zmroku, we mgle czy deszczu, a przede wszystkim w całkowitej ciemności.

cool

cool

cool

cool

Jakie zalety ma plecak firmy CoolPack?

Plecaki CoolPack są na prawdę wyjątkowe. Nie tylko spełniają swoje zdanie jakim jest przetransportowanie książek i zeszytów do szkoły, ale przede wszystkim wpływają na poprawę bezpieczeństwa dzieci. Poza tym plecaki CoolPack charakteryzują się:

  • systemem LED z 23 programami świetlnymi, które można wybrać za pomocą zewnętrznego przycisku
  • pracą baterii nawet do 4 godzin ciągłego świecenia
  • dużą wytrzymałością
  • łatwym ładowaniem przez gniazdo mini USB zamieszczone w wewnętrznej kieszonce
  • są wyposażone w organizer z przywieszką do kluczy, spięcie piersiowe, trzy komory i specjalną kłódkę z 3-cyfrowym kodem w kolorze plecaka
  • małą wagą – tylko 700 gramów
  • do każdego modelu jest możliwość dokupienia worka lub piórnika w tym samym wzorze.

Plecaki zostały wyprodukowane w dwóch seriach. Kids – 9 kolekcji dla dzieci w wieku 4-9 lat oraz w Junior – 6 kolekcji dla dzieci w wieku 7-12 lat. Plecak posiada 2 lata gwarancji. Cena plecaków waha się w kwocie od 100 do 250 złotych.

artykuł powstał we współpracy z marką CoolPack