wypożyczalnia ubrań

Każda z nas marzy o pięknych sukienkach od znanych projektantów. Teraz są one w zasięgu naszej ręki i wcale nie musimy ich kupować. Pierwsza wypożyczalnia luksusowych ubrań w Polsce już działa! Ciekawe prawda?

Piękne ubrania kocha każda kobieta. Niestety nasze garderoby mają ograniczone miejsce przechowywania. Jeśli więc nie możemy już zmieścić w swojej szafie kolejnej sukienki, bluzki czy garnituru możemy skorzystać z wypożyczalni ubrań. W Polsce działa E-garderobe, która proponuje swoim klientkom piękne ubrania od znanych projektantów.

Idea wypożyczania ubrań jest znana na całym świecie. Z wypożyczalni ubrań korzysta wiele gwiazd i blogerek, które poszukują nietuzinkowych stylizacji na czerwony dywan. Teraz również w Polsce możemy wypożyczać stroje od znanych projektantów w E-garderobe.

Jak podkreśla pomysłodawczyni ekskluzywnej wypożyczalni ubrań Karina Sobiś, inspiracją do jej otwarcia był styl kobiet z największych światowych miast jak Tokio, Paryż czy Los Angeles. Pomysł na otwarcie wypożyczalni narodził się Nowym Yorku, gdzie właścicielka mieszkała przez kilka lat. W tak dużym mieście jak Nowy York wiele kobiet decyduje się na wypożyczanie ubrań. Oszczędza to ich czas na bieganie po sklepach, miejsce w szafie i przede wszystkim pomaga zaoszczędzić.

W E-garderobe możliwe jest wypożyczenie ubrań od takich projektantów jak Vera Wang, The Kooples, Mila Owen, Helmut Lang czy Adelyn Rae.