Peeling do ust utrzymuję gładką i delikatną skórę ust jak i wokół nich. Regularnie wykonywany wyrównuje koloryt skóry i pogłębia ich różowy kolor. Peeling jest doskonałym zabiegiem przed wieczorowym makijażem. Działa jak podkład, który przygotowuje usta na makijaż i użycie szminki lub konturówki. 

Peeling do ust to cały czas kosmetyk, który rzadko pojawia się w damskiej torebce. To błąd! Pomaga on świetnie utrzymać piękny i zdrowy wygląd ust o każdej porze roku. Nominowany w konkursie Influencer’s TOP peeling do ust marki NACOMI dzięki zawartości cukru oraz ziarenek maku delikatnie złuszcza martwy naskórek. Zawiera on w swoim składzie wiele naturalnych składników jak olejki jojoba, olejki ze słodkich migdałów czy pestek z winogron, które świetnie nawilżają. Dzięki nim skóra ust nie jest ściągnięta, usta nie są spierzchnięte. Wręcz przeciwnie. Wyglądają zdrowo. W składzie znajdziemy też olejek pomarańczowy, który tonizuje skórę i świetnie pachnie!

Peeling do ust NACOMI pod wpływem wody zmienia swoją konsystencję z żelowej na kremową. Tworzy się delikatna piana, którą łatwo można spłukać letnią wodą.

Jakie korzyści daje peeling ust?

Peeling ust pozwala usunąć martwe komórki z powierzchni warg, a tym samym zapewnia im naturalną i przyjemną gładkość. Poza tym, składniki zawarte w pomadkach czy balsamach do ust lepiej się wchłaniają, nawilżają czerwień wargową i przedostają się do głębokich warstw ust, a kosmetyki utrzymują się znacznie dłużej. Na ustach wygładzonych wcześniej peelingiem szminka w mocnym kolorze rozprowadza się równomiernie i daje jeszcze lepszy efekt końcowy!

artykuł powstał we współpracy z firmą NACOMI