Twarz wymaga szczególnej pielęgnacji. Skóra twarzy jest bardzo delikatna i wymaga zastosowania dobrych kosmetyków. Ważne, aby w swoim składzie miały jak najwięcej naturalnych substancji co ograniczy niemal do zera ryzyko wystąpienia podrażnień czy uczulenia.

Skóra twarzy narażona jest nieustannie na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Mowa tutaj o smogu, wietrze, promieniach słonecznych, kurzu czy mrozie. Wszystkie te czynniki mogą prowadzić do pojawienia się podrażnień na skórze, ale przede wszystkim zanieczyszczeń, które blokują oddychanie skóry. Dlatego, aby przywrócić skórze równowagę warto stosować codziennie oczyszczającą piankę.

W konkursie Influencer’s TOP  nominowana została botaniczna pianka myjąca marki NACOMI. Dzięki niej wszelkie niedoskonałości, także zanieczyszczenia zostaną szybko usunięte. Ponadto systematyczne używanie pianki wpływa na nawilżenie skóry i raz na zawsze pozwala pozbyć się uczucia suchości skóry twarzy. Receptura pianki myjącej NACOMI została oparta na 3 potężnych botanicznych ekstraktach (ekstrakt z orzecha Shikakai, ekstrakt z drzewa kolibła egipskiego i wyciąg z gipsówki wiechowatej). Ich potrójna moc sprawia, że skóra pozostaje dogłębnie oczyszczona, zregenerowana i odżywiona. Dodatkowo odblokowuje pory i usprawnia przenikanie dobroczynnych substancji w głębsze warstwy skóry.

Botaniczna pianka myjąca jest całkowicie bezpieczna dla skóry. Wegańska receptura sprawia, że pozbawiona jest ona niekorzystnych dla skóry twarzy SLS-ów oraz parabenów, które najczęściej uczulają i powodują niechciane podrażnienia. Już po kilku użyciach pianki skóra jest perfekcyjnie oczyszczona, a długo po umyciu jest odżywiona i nawilżona.

artykuł powstał we współpracy z firmą NACOMI