Tonik do twarzy jest niezbędnym elementem codziennej pielęgnacji skóry. Dogłębne oczyszczenie i tonizowanie skóry twarzy, czyli przywracanie jej właściwego pH korzystnie wpływa na jej kondycję. Dlatego jeśli jeszcze nie masz na swojej półce toniku koniecznie się w niego zaopatrz, aby móc cieszyć się zdrową skórą przez długie lata. 

Nominowany w plebiscycie Influencer’s Top tonik do twarzy marki NACOMI to nowość, która spełni marzenie o promiennej cerze. Produkt ten jest wyjątkowy ponieważ nie tylko świetnie tonizuję skórę twarzy, ale ma działanie złuszczająco-rozświetlające – Glow Toner.

Jak działa tonik?

  1. Najważniejszą funkcją toniku jest to, że przywraca poziom pH skóry. Produkty używane do codziennego demakijażu jak również woda zmieniają je z kwaśnego na zasadowy. Tylko kwaśny odczyn potrafi ochronić skórę przed zachwianiem równowagi mikrobiologicznej i rozwojem bakterii. W tym pomaga tonizacja, która pomaga przywrócić właściwe pH skóry, która pozostaje zdrowa i rozświetlona.
  2. Tonik działa jak micropeeling. Glow Toner marki NACOMI zawiera kwasy owocowe AHA, które działają jak peeling. To oznacza, że po każdym użyciu martwy naskórek jest usuwany dzięki czemu skóra twarzy wygląda zdrowo i lepiej wchłania kremy oraz serum.
  3. Tonik świetnie odświeża i oczyszcza skórę twarzy. Świetnie sprawdza się jako kosmetyk o poranku, kiedy to niezbędne jest usunięcie zanieczyszczeń oraz pozostałości kosmetyków z wieczornej pielęgnacji.

Glow Toner marki NACOMI dzięki specjalnym mikro cząsteczkom działa rozświetlająco pozostawiając na skórze efekt GLOW!

artykuł powstał we współpracy z firmą NACOMI