COCOCO health | beauty zone to salon kosmetyczny, w którym odnajdziemy absolutny komfort i harmonie. To miejsce, gdzie można w pełni się zrelaksować, znaleźć ukojenie od codziennych obowiązków i szybkiego tempa życia, nabrać sił. System uzdrawiania COCOCO obejmuje kompleksowy program urody, wellness & spa oraz balneolecznictwo.

 

Salon COCOCO health | beauty zone zlokalizowany jest w ścisłym centrum Warszawy, w sąsiedztwie prestiżowego hotelu, klubów fitness klasy premium, w bliskiej okolicy ronda ONZ. Dzięki innowacyjnym metodom, nowoczesnemu sprzętowi i profesjonalnym specjalistom salon podąża ścieżką zdrowia, urody i poprawy jakości życia.

Pragnienie oferowania klientowi wyjątkowych usług na najwyższym poziomie ze szczególną dbałością o potrzeby klienta oraz chęć pracy z wykorzystaniem najlepszych produktów była inspiracją do stworzenia autorskich zabiegów odmładzających, detoksykujących i oczyszczających.

Salon oferuje szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, depilację oraz całą gamę masaży, zaczynając od klasycznego, poprzez drenaż limfatyczny, masaż antycellulitowy aż po masaż z akupresurą.

Zabieg Hollywoodzka Odnowa COCOCO health | beauty zone, nominowany w plebiscycie Influencer’s TOP2019, jest połączeniem technik manualnych i kosmetologii aparaturowej. Dzięki temu zabiegowi skóra zostaje dogłębnie oczyszczona, zregenerowana i nabiera młodzieńczego blasku.

Zabieg polega na:

demakijaż | tonizacja | peelingowe szlifowanie z cząsteczkami srebra | oxybrazja | peeling kawitacyjny | koncentrat lub serum odpowiednio dobrane do rodzaju cery | mezoterapia bezigłowa z odpowiedno dobraną maską | krem

Jaki efekt możemy uzyskać w poszczególnych etapach?

Peelingowe szlifowanie cząsteczkami srebra to skuteczna metoda złuszczania górnych warstw naskórka, co przyczynia się do usuwania warstwy rogowej skóry.

Oxybrazja jest doskonałą, chłodną i kojącą w odczuciach klienta alternatywą dla typowych, bardziej inwazyjnych zabiegów złuszczających. Zabieg polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój bakterii. Ze względu na wykorzystanie czystego tlenu idealnie sprawdza się w redukcji bakterii beztlenowych, odpowiedzialnych za powstawanie trądziku. Oxybrazja jest to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów oczyszczania skóry. Pasuje do wszystkich rodzajów skóry, również dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych.

Peeling kawitacyjny, zwany w skrócie kawitacją, to delikatny zabieg oczyszczający skórę, odpowiedni dla każdego typu cery, bez względu na wiek. Oczyszczanie skóry następuje za pomocą ultradźwięków, co pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych. Wpływa też na ograniczenie „świecenia się” skóry, co jest pomocne szczególnie przy cerze tłustej i mieszanej. Natomiast skórze suchej i zmęczonej dodaje blasku.

Jest idealną formą przygotowania do zabiegów nawilżających, odżywiających i regenerujących, ponieważ przyspiesza wchłanianie składników aktywnych.

Mezoterapia bezigłowa jest to nowa, potwierdzona naukowo, metoda ułatwiająca przenikanie kosmetyków poprzez otwarcie kanałów przy zastosowaniu potencjałów elektrycznych oraz określonych rodzajów przebiegów. Impulsy elektryczne ułatwiają i wzmagają wnikanie aktywnych składników zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych. Jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system rewitalizacji skóry, stanowiący alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej, wykorzystujący w swoim działaniu zjawisko elektroporacji.

Mezoterapia bezigłowa jest procesem bezpiecznym, ponieważ nie uszkadza błon komórkowych, a pozwala jedynie na wprowadzenie do poszczególnych komórek cząsteczek preparatów kosmetycznych.

Efekty całego zabiegu widoczne są natychmiast po. Skóra jest rozjaśniona, napięta i odżywiona, jedwabista w dotyku, ma wyrównany koloryt. Mniej widoczne stają się drobne zmarszczki oraz rozszerzone pory. Jest to zabieg dający natychmiastowy efekt bankietowy, idealny przed ważnym wyjściem lub spotkaniem.

artykuł powstał we współpracy z COCOCO health | beauty zone