Trend na bycie sprawnym i zdrowym powoduje, że coraz częściej sięgamy po rozwiązania, które mają zagwarantować życie w zdrowiu do późnej starości. W plebiscycie Influencer’s TOP 2019 przedstawiamy Wam jonizator wody alkalicznej REDOX od firmy Wellnestic.

Woda spełnia szereg funkcji w naszym organizmie. Transportuje składniki odżywcze i przyczynia się do wydalania produktów przemiany materii, które dla organizmu są toksyczne. Wodę tracimy z organizmu w związku z różnymi procesami takimi jak oddychania, trawienia, wysiłek fizyczny itp. W związku ze zmianą klimatu zmuszeni jesteśmy funkcjonować w skrajnie wysokich temperaturach co niesie za sobą ryzyko odwodnienia. Niestety, ciało człowieka nie ma zdolności do magazynowania wody. Zgodnie z zaleceniami diabetyków należy w ciągu dnia spożywać minimum 2 litry wody, a jej straty należy na bieżąco uzupełniać. Nie bez znaczenia jest to jaką wodę pijemy. Zadbaj o to by Twój organizm mógł funkcjonować poprawnie.

Czysta, bogata w minerały woda REDOX zapewni Tobie zdrowie i witalność na co dzień.

Co to oznacza?

 

  • Energetyzuje – woda REDOX jest pełna wodoru cząsteczkowego, więc działa na poziomie komórkowym. Ten rodzaj wody zwiększa twoją naturalną produkcję ATP, która daje ci ogromne ilości energii.
  • Lepsza praca mózgu i poprawa koncentracji – Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, właścicielem firmy lub pracownikiem, wiesz, że umiejętność koncentracji jest kluczem do osiągania sukcesów. Wodór molekularny, wytwarzany przez REDOX, pozwoli Tobie skupić się na pracy i zrobi wszystko, abyś stał się lepszą wersją samego siebie.
  • Bogata w przeciwutleniacze – Nasz styl życia, zła dieta, używki, to wszystko sprzyja tworzeniu się wolnych rodników, co powoduje starzenie się i choroby. Wodór w wodzie Redox jest pełen przeciwutleniaczy, pomagają neutralizować wolne rodniki co zapobiega degeneracji naszych komórek. Nie czekaj więc a działaj! Pij codziennie zdrową wodę o właściwościach przeciwutleniających!
  • Więcej nawilżenia – Woda o zwiększonej zawartości wodoru znacznie łatwiej przenika do komórek. Proces nawadniania przebiega znacznie szybciej i efektywniej. Woda Redox dzięki zawartości wodoru molekularnego (H2) dba o twoje zdrowie i promienny wygląd.
  • Zwiększa utratę wagi – Jeśli chcesz zgubić kilka kilogramów, to woda z Redox może być właśnie tym, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swój cel. Badania wykazały, że woda Redox bogata w wodór molekularny może pomóc w zwiększeniu utraty wagi. Więc warto zapoznać się z Redox i pożegnać się z niechcianymi kilogramami.
  • Naturalne pH – Woda Redox ma zdrowy odczyn zasadowy, który pomaga w utrzymaniu naturalnego poziomu pH organizmu. Liczne celebrytki takie jak Beyonce i Victoria Beckham, są wielkimi zwolennikami wody alkalicznej. Możesz żyć tak jak one i korzystać z wody Redox bez wielkich kosztów.
  • Poprawa jakości życia – Dzięki wodzie Redox dostaniesz zdrową dawkę wodoru cząsteczkowego. Redox zapewni ci więcej energii i sił witalnych, aby czerpać jak najwięcej z życia i cieszyć się każdego dnia.
  • Równoważenie stanów zapalnych – Badania wykazują, że wodór cząsteczkowy ma działanie przeciwzapalne. Picie wody REDOX wspomaga leczenie stanów zapalnych. Regularne nawadnianie pomoże ograniczyć rozwój ognisk zapalnych w Twoim organizmie.
  • Poprawa nastroju – Badania pokazują, że molekularny wodór oczyszcza organizm tym samym poprawia jakość snu i nastrój. Bądź wypoczęty i pełen sił na co dzień.

 

Artykuł powstał we współpracy z firmą Wellnestic

www.wellnestic.pl