Oczyszczanie twarzy jest niezwykle ważne. Tylko prawidłowo wykonane pomoże usunąć z twarzy pozostałości kosmetyków, pyłów z powietrza, ale przede wszystkim pozwoli naszej skórze oddychać. Hitem wśród kosmetyków do twarzy jest pyłek, który oprócz właściwości oczyszczających działa detoksykująco. Koniecznie wypróbuj jego działanie!

Oczyszczanie twarzy to niezwykle istotny rytuał, który pozwala usunąć pozostałości po makijażu i wszelkie zanieczyszczenia, które zgromadziły się na naszej twarzy w ciągu dnia. Do oczyszczenia zazwyczaj potrzebne było kilka kosmetyków jak tonik, peeling czy płyn micelarny. Teraz dzięki specjalnej formule marki NACOMI oczyszczanie stanie się super proste. W konkursie Influencer’s Top nominowany został pyłek oczyszczająco-detoksykujący, który już dziś wzbudza duże zainteresowanie.

Pyłek oczyszczająco-detoksykujący marki NACOMI jest wytwarzany bez użycia wody. To sprawia, że w swoim składzie nie ma konserwantów i szkodliwych dla skóry zagęszczaczy. Do tego jest w 100% wegański! Jego skoncentrowana formuła zmienia swoją konsystencję z pudrowej na żelową, kiedy dodamy do niego odrobinę wody. W składzie pyłku znajdziemy również węgiel aktywny. To największy wróg zanieczyszczeń i  niedoskonałości, a do tego składnik, który świetnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Z jego pomocą uzyskać można efekt idealnie gładkiej cery ze ściągniętymi porami. Co ciekawe podczas aplikacji pyłek zmienia swój kolor z białego na czarny! Tam magia powoduje, że skóra jest  dogłębnie oczyszczona i wolna od toksyn.

Pyłek świetnie sprawdza się u osób, które mają problemy z trądzikiem. Pomaga oczyścić zatkane pory przez co skóra może swobodnie oddychać i wygląda po prostu dobrze.

artykuł powstał we współpracy z marką NACOMI