Każdy człowiek do życia potrzebuje wody. Woda idealnie gasi pragnienie, ale przede wszystkim nawadnia organizm. Woda wodorowa jest silnie nasyconą wodorem wodą, która świetnie wspomaga leczenie i profilaktykę zdrowia. Teraz, dzięki prostemu urządzeniu H2CAP każdy z nas może zawalczyć o świetną kondycję organizmu.

Woda wodorowa zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Jest to związane z jej właściwościami, które korzystnie wpływają na stan zdrowia człowieka. Jest uznawana za jeden z najskuteczniejszych produktów antyoksydacyjnych w walce z wolnymi rodnikami, ale przede wszystkim jest doceniana za swoje cudowne właściwości. Powstaje poprzez połączenie wody z wodorem, ale nie dochodzi do wiązania między cząsteczkami. Woda ta jest bardzo bezpieczna i można z niej korzystać każdego dnia. Świetnie nadaje się do codziennego picia, ale też do gotowania, przemywania warzyw, czy podawania zwierzętom do pica.

Już jedna szklanka wody wodorowej daje nam więcej niż zjedzenie kilkuset sztuk bananów, jabłek czy marchewki!

 

 

Korzyści z picia wody wodorowej

Woda wodorowa ma dobroczynny wpływ na organizm. Polecana jeszcze szczególnie osobom, które intensywnie uprawiają sport, ale również osobom starszym po kontuzjach czy kobietom w ciąży. Regularne picie wody wodorowej ma wiele pozytywnych skutków dla organizmu. Można do nich zaliczyć między innymi:

 • eliminację wolnych rodników z organizmu – wolny wodór to świetny antyoksydant!
 • wzmacnianie organizmu
 • poprawę metabolizmu
 • wzmocnienia odporności
 • obniżenie ciśnienia
 • wspomaganie regeneracji organizmu po ciężkim wysiłku fizycznym
 • szybkie nawodnienie organizmu
 • polepszenie metabolizmu i tym samym skuteczniejsze odchudzanie
 • poprawę pracy błon komórkowych
 • hamowanie procesu starzenia się komórek
 • załagodzenie skutków kaca
 • zwiększenie witalności.

 

 

Jak uzyskać wodę wodorową?

Najlepszym sposobem na uzyskanie zdrowej wody wodorowej jest użycie generatora H2CAP. Jest to najmniejszy przenośny generator wody wodorowej na świecie. Cechuje się najlepszą wydajnością oraz szybkim działaniem.Wodór wytworzony przez H2CAP utrzymuje stabilne stężenie przez długi czas po rozpuszczeniu w wodzie.

 

woda wodorowa

Urządzenie H2CAP Plus należy podłączyć do napełnionej butelki z wodą, a następnie odwrócić butelkę. Jeśli dołączony do zestawu kabel USB jest podłączony do prądu to urządzenie natychmiast zaczyna wytwarzać wodę wodorową. Wytwarzanie wody zajmuje od 3 minut 30 sekund do 5 minut, w zależności od właściwości wody. Po zakończeniu procesu, włączy się pomarańczowa dioda LED. Jeżeli urządzenie nie zostanie otwarte przez dłuższy czas po wytworzeniu wody wodorowej, ciśnienie gazu wodorowego może sprawić, że przy pokrywce dolnej mogą się pojawić drobne kropelki wody. Zastosowanie trybu wytwarzania wody wodorowej dwa razy pozwoli na wytworzenie wody wodorowej o właściwościach do 1,500 ppb.

KOMPAKTOWY ROZMIAR  I DESIGN
Dzięki maleńkiemu rozmiarowi, H2CAP Plus można zabrać ze sobą wszędzie i korzystać z niego kiedy tylko chcemy.

53G/ 42 X 36MM

 

Użycie wody alkalicznej lub mineralnej pozwoli na wytworzenie wody wodorowej o właściwościach do 1,500 ppb.
H2CAP Plus uzyskał certyfkat Japońskiego Stowarzyszenia Promującego wodę Wodorową (Japan Hydrogen Water Promoton Associaton) do produkowaniawody wodorowej o wartościach większych niż 1,000 ppb.

 

wda wodorowa

Artykuł powstał we współpracy z firmą Bond Sp. z o.o. – dystrybutorem H2CAP


www.h2cap.pl